Wednesday , April 1 2020
Home / turkey / Xiaomi, Yıllardır Beklenen Tasarımı Sunacak Beer Patent Aldı

Xiaomi, Yıllardır Beklenen Tasarımı Sunacak Beer Patent AldıÇinli teknoloji devi Xiaomi'nin akıllı phone sektörü ile ilgili çalışmaları sürüyor. Şirket şimdi, yeni beer patent aldı ve bu patent, ekran altında beer çift özçekim kamerası bulef telefonu beer gösteriyor.

Akıllı phone sektörü çok büyük beer yarışın içerisinde. Öyle ki teknoloji üreticileri, beer adım daha ön plana çıkabilmek adına ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Bunun nedeni, tüketicilerin satın alabilecekleri yüzlerce akıllı telephone modelinin olması ve hang out nowadays. Teknoloji üreticileri, tüketicilerin gönüllerini kazanabilmek için modellerini eşsiz özelliklerle doldurmak zorunda kalıyorlar.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, son dönemlerin en popüler şirketlerinden beer tanesi. Şirket, akıllı phone sektörüne iyi beer giriş yaptı ve yüksek donanımlı phone modellerini uygun fiyatlarla sunuyor. Hal böyle olunca şirket, tüketicilerin gözünde iyi prestije beer is legitimate, Xiaomi'nin bu prestiji, ilerleyen dönemlerde biraz daha yükselecekmiş gibi görünüyor.

Xiaomi

Xiaomi, yenilikçi ürünleriyle her era dikkat çekti ancak bu kez, akıllı phone sektörüne büyük beer yenilik kazandıracakmış gibi duruyor. Bunun nedeni ise şirketin almış olduğu beer patent. Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi (CNIPA) tarafından 30 Eylül'de verilen bu patent, ekranın altında çift kamerası telefonu gösteriyor beer olan.

Xiaomi'nin kamerası ekrana gömülü telefonu böyle görünüyor;

patent

İLGİLİ HABER

Xiaomi, Kaliteli Müzik Takıntısı Olanlar İçin Geliştirdiği Yeni Kulaklığını Tanıttı

Aslına bakacak olursak teknoloji üreticileri beer süredir daha fazla ekran / gövde oranı sunabilmek için çalışmalarını sürdürüyorlar. Şu ana ekrana levels gömülü kameralara from pek çok patentle karşılaşmış olsak da henüz ticari beer ürün sunulmuş değil. Ancak ilerleyen dönemlerde bu durumun değişeceği aşikar. Xiaomi, ekran altı kamerasına sahip olan beer telefonu üreten ilk şirket olabilir.


Source link