Wednesday , April 8 2020
Home / turkey / Hepsine hükmedecek beer F / P oyuncu kasası "DH-A5 incelemesi"

Hepsine hükmedecek beer F / P oyuncu kasası "DH-A5 incelemesi"Bu videoda İtopya'da topladığımız DH-A5'i inceliyoruz. Kasanın tasarımını ve yapısını ele alıyor, bileşenlerini is strong-tacked değerlikelyor, Ryzen 5 2600 ve Asus GTX1660Ti Evo'yu oyunlarla sınıyoruz.

İtopya çeşitli bilgisayar donanımlarını teker teker de temin edebileceğiniz veyahut etlisine sütlüsüne karışmadan hazır oyuncu kasaları da alabileceğiniz yer beer, beer site. İster Acıbadem’deki mağazalarından yetkili arkadaşlara andışıp görüp alın, ister sitesinden.

Mrs. kasadaki amacımız FHD’de 60 curry / saniyede oyun oynamak. Temples olarak AMD Ryzen 5 2600 ve Asus Dual GTX1660Ti şeklinde özetleyebiliriz. The technique of özellikleri görüyorsunuz şu an, gauze, PSU, anakart, bunlarda önceliğimiz uygun fiyat, ettiğimiz tasarrufu and systemi 5000TL'nin altın tut Tut şekilde işlemciye, RAM’e ve ekırtık yat.

Kasamız Power Boost markers, VK-G3403S model koduyla geçiyor. Siyah renkli beer gauze, ön yüzü plastic, geriye kalan kısımlarda yeterince kaliteli metal malzeme kullanılmış. Solunda 4mm temperli cam var, vidalı yapıda, filmli değil, içini net beer şekilde görebiliyorsunuz.

Mid Tower form faktöründe ama çoğu Mid Tower’a göre daha minyon kesinlikle. Önünde 3 tane, beer tane de arkada 12CM egzoz fanına sahip, eclemedik biz, kutudan böyle çıkıyor. Bunlar 12cm fanlar, tech renkliler, böyle kırmızı yanıyorlar hep, 3 pinliler dolayısıyla devir ayarları yok. Öndeki ax filtreli beer ax değil, dolayısıyla segmenti normal beer şey. Fanları ön kapağa fazla yakın, hava akışını beer iki tık frenliyor, sorun teşkil ediyor mu, bunu testlerde göreceğiz.

Üstünde güç ve reset butonu, beer tane 3.0, iki tane 2.0 USB port ardından ses giriş çıkışları var. Üstü filtreli, mıknatıslı beer filtre bu, kasanın üstünden içeri toz inmemesini sağlıyor. İsterseniz buralara da satın alırken İtopya’nın özelleştirme menüsünden fan ekleyebilirsiniz. Şart değil, isterseniz, yükselen sıcak havayı daha hızlı atmak için olabilir.

PSU kasayla gelen PSU beer, yine Power Boost, Hive 650W modeli. 80+ certificates, giriş segmenti beer ürün, benim için PSU'da en önemli criteriaerlerden biri bobin zırıltısı, diğeri de extra fan gürültüsü yapmaması arkadaşlar. Mrs. bobin zırıltısı yapmıyor, işlemcinin, ekran kartının fan sesine beer extrası yok.

Genel olarak baktığınızda öyle pek iddialı beer gauze değil ama temperli camı var, içeri beer LED şerit de çekilebilir, güzel görünebilir, PSU görünüyor ama kablo karmaşası gizlenmiş metal kapakla gibi gibi gibi gibi gibi. Kasa tasarruf ettiğimiz kalemlerden biriydi dediğim gibi, tasarım göreceli beer şey, kasa bu işte.

Anakart Asus Prime B450M-K. 6 fazlı, en sade B450 anakartlardan biri, anakartta önceliğimiz tasarruftu, sonra da işlemciyi tam hızıyla çalıştırmasıydı ki çalıştırıyor, extra beer misy yüklemedik anakarta. Mosfetlerin üzerinde soğutma blokları yok, olsa daha makbul tabii ama böyle beer kurulumda işlemci fanıyla soğutuluyorlar.

2 tane 3466MHz'e destekli levels DDR4 RAM slotu var, bu system ADATA XPG Gammix D10 RAM kitini kullandık, 2x8GB şeklinde toplam 16GB RAM, 3000MHz hızında çalışıyorlar. Ryzen işlemciler RAM hızını seviyorlar açıkçası, 3200MHZ kullansak% 3-4 civarı artıyor oyun performansı ama hızlı RAM’lere de fazla talep olduğu için fiyatları normalden de yüksek, hızdan ınndlnnnlnlnnlnlnnlnnlnlnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnd

Beer tane PCIe X16 slotu, iki tane de X1 slotu var anakartın, M.2 slotu da var. HDD için de 4 tane SATA girişi bulunuyor. Depolama tarafında Toshiba OCZ TR200'ü kullandık, sitemizde ve channelımızda incelemesini paylaştığımız, giriş segmenti beer SSD bu. 480GB olanı, 3D TLC NAND’li, 120TB yazım ömrü garanti ediliyor, şanslıysanız bunu ikiye üçe katlayabilirsiniz tabii. Hızı beer SSD için yeterli, hızlı açılıyor system, hızlı anytimeıyor, durduğu beer anı olmuyor, herhangi şey için beer beklemiyorsunuz ekran karşısında.

480GB SSD elbette yeterli gelmeyecektir, sisteme bir HDD ekleyebilirsiniz arkadaşlar, bunu yine İtopya’nın özelleştirme menüsünden yapıyorsunuz, selected size bıraktık, ihtiyacınız content alın.

Giriş çıkışlar. PS / 2 portları, DVI ve VGA, sonrasında 4 taninci birener jenerasyon, 2 tane ikinci jenerasyon USB 3.1 çıkışı var, kasanın üzerindekilerle de toplam 9 ediyor, bence işinizi fazlasıyla görür. Gigabit destekli RJ-45 portunun arkasında Realtek 8111H var, ses yongası olarak da Realtek ALC887 var, 7.1 destekli, Japon üretimi capacitörlü, 3.5mm jacklı beer oyuncu kulaklığıyla denedim, parazit yokedi yedi.

Sistemin kalbi, işlemcimiz Ryzen 5 2600. 12nm üretim mimarili işlemci 6 çekirdek 12 izlekli, 65W TDP’li. Baz olarak 3.4, Turbo çekirdek başına 3.9GHz'e levels of çıkabiliyor. Wraith Stealth yeterli bu yonga için, işlemci kilitsiz olduğundan hızşaşırtma da yapılabilir ama anakart pek müsait değil buna.

GPU tarafında Asus Dual GTX1660Ti var. 12nm Turing yongalı kartın üzerinde Micron üretimi 6GB GDDR6 bellek bulunuyor, 192-bit veri yolunda 288GB / saniye bant genişliğine sahip. Kartın güzel metal beer arka plakası, yanında aydınlatması var, kalın beer soğutma bloğu üzerine 2 tane 12CM fan konumlandırılmış. Özetle, ROG Strix series abartılı değil ama yonganın ihtiyacı olan soğutmayı sağlamışlar, o konuya da geleceğiz zaten.

Geldik en peacock edilen kısma, oyun testlerine. İşlemciyi AMD Overdrive arayüzünden Gaming modunda çalıştırdım. Anakartı, ekran kartını, Windows' videonun çekildiği tarih itibarıyla en güncel sürücüleriyle güncelledim. Graphic testlerde ayarlarıyla beraber FHD, 2K ve 4K sonuçlarını görüyor olacaksınız, şimdi tablolara geçelim.

(Diğer oyun testlerini görmek için videoyu izleyin)

DH-A5'i tam 15 oyunla test arkadaşlar ettik, skorları gördünüz ama ben özetlemek istiyorum. Ma'am system FHD system, onu baştan söyleyeyim, 15 ounun 3'ü hariç 60 kare / saniyenin üzerinde kalmayı başardı ve mümkün mertebe en yüksek ayarları kullanıyoruz, bu kısmı es geçmeyin. 2K'da oynanabilir düzeyde skorlar veriyor, 4K'da ise bu sistemin, bu bütçenin işi değil zaten. FHD 60Hz monitörle beer eşleyebilirsiniz, paneli doyurur, rekabetçi oyunlar oynuyorsanız özellikle FHD 144Hz monitör beer preferably edilebilir.

İşlemci, ekran kartı ne content of ısınıyor? Oyunlarla sınadığımda işlemci maximum 65, ekran kartı da 68 dereceyi gördü, gayet serin çalışıyorlar, hiçbir sıkıntı yok, ısıya bağlı performance kaybı o da yok. 3D Mark'ın stress testini de geçti, characterize caizse randımanı da sorunsuz.

AIDA Stress testinde ise anlık olarak 87 dereceye çıktı, beer an gitti geldi 87 dereceye ama 77 derecede devam etti, yine hız düşecek seviyeden uzak, işlemcinin bu haliyle extra beer soğutucuya pek ihtiyacok. Cevabı peacock edilen soru, darboğaz var mı, işlemci ekran kartına, ekran kartı işlemciye darboğaz yapıyor you? Kısa ve net, hayır. İşlemci tüm çekirdekler için 3.65GHz sularında görev yapıyor.

Mrs. işlemci çok daha iyi bir anakart ve soğutmayla en iyi şartlarda ortalama 3.8GHz'e levels of çıkabiliyor, pitcher hızaşırtıyor. GTA 5'te işlemci kullanımı en fazla% 50 civarlarına çıkıyor, Apex Legends'da da öyle, işlemci ağırlıklı Assassins Creed Oddyysey’de biraz daha yüksek% 50-% 70 civarı, benem denemelerimörl oyun.

Çıkardığı ses, gürültü anlamında beğendim arkadaşlar, zaten kasanın jug fanları öyle yüksek devirli fanlar değiller, hava akışı-fan devri dengeleri güzel, anlattım zaten, system doğru düızgy Öggıs. Kasada özellikle işlemci fanının devirlendiğini duyuyorsunuz ama keskin beer ses değil, kulaklığı takayım da başımı ağrıtmasın dedirtecek beer gauze hiç değil, özetle beğendim.

DH-A5. Mrs. videonun çekildiği tarih itibarıyla 5 bin TL'nin altında, 4700TL civarında beer fiyatı var ama Dollars-TL with sürekli değişiyor, geceden sabaha bambaşka beer thing alıyor, o yüzden mutlaka ama mutlna güncel fişınılınyat fiüncel. Fiyatı piyasaya göre avantajlı, ben bunu söyleyeyim, zaten bu sistemleri İtopya’da oluşturma sebebimiz bu, siz de araştırmacı beer tüketici olun fiyatları araştırın, sistemin tümılılılıllılılılılılılılılılılılılılılılılılılılılılılılıl DH-A5, farklı kalemlerde tasarruf ettiğimiz, yaptığımız tasarrufları da işlemciye, RAM’e, ekran kartına yatırdığımız, maximum Fiyat / Performans gözeterek oluşturduğumuz beer system oldu, ızılızılızyızyılızyılıyılızyılızyılızyılızyılızyılızyılızyılızılıy

DH-A5'i İtopya üzerinden satın almak isterseniz; DH-A5
Source link