Tuesday , April 7 2020
Home / turkey / DJI Mavic Mini – Fiyatı ve Özellikleri

DJI Mavic Mini – Fiyatı ve ÖzellikleriDJI, Mavic serisinin en küçük drone'u Mavic Mini’yi duyurdu. Avuç içine sığabilecek küçük olan Mavic Mini, aynı zamanda son derece kaliteli görselleri kullanıcılarına sunuyor.

Ünlü drone üreticisi DJI, drone endüstrisine yeni araçlar eklemeye devam ediyor. DJI, Mavic serisinin en küçük drone'u Mavic Mini duyurdu. DJI'ın yeni drone'u Mavic Mini, sadece 249 grams ağırlığında.

Yetişkin beer insanın avucuna rahatlıkla sığabilecek büyüklükte olan Mavic Mini 30fps’te 2.7K, 60fps’te ise 1080p video çekebiliyor. Mavic Mini, 12MP çözünürlükteki üç eksenli 2.7K gimbal kameraya sahip durumda. Tabii ki Mavic Mini'nin kamerası, Mavic Pro drone’larla yarışabilecek durumda değil. Ancak buna rağmen yine de kaliteli görüntüler sunuyor.

DJI Mavic Mini

Mavic Mini, boyutları ve üzerinde ekran buland kumandası sayesinde oldukça kolay control edilebiliyor. DJI’ın yeni drone’u tam dolu batarya ile 30 dakika boyunca kesintisiz olarak uçabiliyor. Mavic Mini, 4 km mesafeye HD levels of video aktarımı sağlayabiliyor.

DJI Mavic Mini özellikleri technique

  • 249 grams ağırlık
  • 30 dakika maximum uçuş süresi
  • 4 km HD video iletim özelliği
  • 3 eksenli gimbal 2.7K camera
  • Basitleştirilmiş kayıt ve düzenleme yazılımı

DJI Mavic Mini

İLGİLİ HABER

DJI, Yeni Drone'u Mavic 2 Enterprise'ı Duyurdu

DJI Mavic Mini fiyatı

DJI, Mavic serisinin en küçük drone’u olan Mavic Mini için ön siparişleri bugün almaya başladı. Standard Mavic Mini package 399 dollars fiyata satılacak. Üç adet batarya, extra pervana seti, taşıma çantası gibi y ürünlerin de olduğu Mavic Mini package ise 499 dolara satılacak. Mavic Mini'nin 11 Kasım’da satışına başlayacak.


Source link