Wednesday , November 20 2019
Home / turkey / Ata Demirer: Cem Yılmaz benim için hep kotadır beer

Ata Demirer: Cem Yılmaz benim için hep kotadır beer'Cem Yılmaz, Şener Şen ve Metin Akpınar …'

CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programına konuk olan Ata Demirer, "Kendinizi kıyasladığınız beer isim var mı? Sorusuna yanıt verdi. Cem Yılmaz'ın jug için hep city beer, belirleyici beer zeka ve kalite olduğuna vurgu yapan Demirer, yaparken işini, yaparken şini onu hep çok ciddiye aldığını söyledi. Özendiği isimleri de açıklayan Demirer, "Özendiğim biri varsa eğer o da Şener Şen ve Metin Akpınar. Şener Şen'in filmografisine hayranım, keşke öyle bir imkanımız olsa. O Ertem Eğilmez ve Arzu Film'ler kolay çekilmiyor. İşte o ana akım damarı devam ettirmeye çalışıyorum "diye konuştu.

'Aramızda rekabet yok'

Aydın'ın "Aranızda rakabet beer var mı?" sorusuna Demirer, "Aramızda rekok yok beer, beer süre sonra kendinle record etmeye başlıyorsun. Kendini geliştirmeye çalışıyorsun. İlk başlarda Cem Yılmaz tabii ki benim için idoldü. Onun gibi şaka yapabilmek, series şaka yapabilmek, o levels when sahnede kalabilmek hep belirleyici şeydi beer. yetenekli çok adam beer, Özel sheep. Ama pitcher içine dönmeye farklılıklarını hissediyorsun başladığında cents. Ben musicals beer komedyenim. Mukallit yeteneklerim var. Butun anlattığım öyküleri, içine girip çıkıp oynuyorum. Öyküyü anlatırken your Ayni kişiyi oynayabiliyorum 3-5. Benim özelliklerim farklı. O farklılığı hissedince bir nevi kendimle barıştım. Ama yine de hem sinemada hem sahnede Cem benim için bir standarttır. " değerlendirmesinde bulundu.

'Kıyaslanmamızı doğru buluyorum'

Demirer, Yılmaz ile kıyaslanmalarını doğru bulduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Kıyaslanmamızı doğru buluyorum. Evet, böyle olması lazım. İşin doğasında bu var. Yanlış değil and olarak doğru buluyorum technique. Tabii ki yanlış aslında ama işin doğası böyle. O yüzden kabul ediyorum diyeyim."

Ata Demirer apolitic noodles? 40's yanıt verdi

Ünlü oyuncu, komedyen ve senarist Ata Demirer, CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına katıldı. Kendisine yönelik "Apolitik, hi siyasi espriler yapmıyor" eleştirilerine yanıt verdi. "Kabap yapsak siyaset olmalı with stand-up'ın içinde siyaset olmaz" dedi.

Ata Demirer, Buket Aydın'ın "Apolitics olduğunuzu söylüyorlar, apolitik misiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Kabarede siyaset olmalı. Kabare sosyal hiciv içeren beer kalıptır. Ama tek başınıza çıktığınız beer sahnede size kimse 'Şunu söyle ya da bunu söyle' dememeli. Tamamen malt, tamamen saf beer mizah için çıkıyorsunuz ve karşınızdakini dağıtmak için çıkıyorsunuz. O da diyor ki ' Dağıldım, güldüm, eğlendim. ' Onu nasıl güldüreceğimi kalıplar içerisine sokarsam güldüremem. Benim güldüğüm Seyler olmalı, Ben siyasete gülmüyorum. Ama bu demek değil ki filmde, yerin geldiğinde kullanmıyor değilim. Kullandık da. Eyvah Eyvah filminde örnekleri de var. Kibarlık çerçevesinde hiciv yapabilirsin ama sahnede Bunu yapmak mecburiyetinde değilsin. Öyle bir kalıp yok. Eleştiriler başımızın üstüne. Ama yapmak içimden gelmiyor. Kabare olsaydı yapmak isterdim. Siz, ben, biri diyelim ki tiyatro kurduk, Ne Güzel 2018'ler diye bir oyun oynuyoruz, 2018'deki haberlerden bahsediyorken bugünkü siyasi konjektörde olmalı ama stand -up böyle beer şey değil diyorum. Ferhangi Şeyler tek kişilik oyundur, Cebimde Kelimeler oyundur. Stand-up oyun değildir. Bu şakaları çıkarıyorum, bunu koyuyorum diye her hafta farklı 11'le çıkabilirsiniz. Yaşanmış öykü, anı ister. Bir ara gelin, Ata Demirer Gazinosu yapıyorum, içinde de var. "

Ata Demirer'den 'Hedefim Sensin açıklaması: Başkası yapsaydı …

Hedefim Sensin filminde çiğ köfteci Zekeriya'yı oynayan Ata Demirer, "2 when boyunca Gökçeada'nın o coğrafyasının Kıvanç Baruönü'nün rejisi, Burak Kanbir'in görüntü yönetmenliği ile kendec yetecek. Çok güzel resmin içine gireceğiz. Zekeriya çok adam beer comic. Ben olsam hemen giderdim. Başkası yapsaydı da bayağı kıskanırdım beer "dedi.

Ünlü oyuncu, komedyen ve senarist Ata Demirer, yıllardır biriktirdiği öykülerden biri olan Hedefim Sensin'i 30 Kasım'da izleyiciyle buluşturacak. Senaryosunu kendisinin yazdığı filmde çiğ köfteci Zekeriya character canlandıran, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum'un eşlik ettiği Demirer, CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programında filmi anlattı.

'Başkası yapsaydı kıskanırdım'

Filmi için "Başkası yapsaydı bayağı bir kıskanırdım" yorumunda bulunan Demirer, şöyle konuştu:

"Bir kere ben mas anlatmayı seviyorum. Eyvah Eyvah da bir masaldı aslında. Klarnetli bir çocuk yollara düşer. Mrs. da masal. 2 when boyunca Gökçeada'nın o coğrafyasının Kıvanç Baruönü'nün rejisiyle, Burak Kanbir'in görüntü yönetmenliği ile … Bir kere o Gökçeada'nın kendec yetecek. Çok güzel resmin içine gireceğiz. Müthiş bir şey, bu benim zaten beer ütopyamdır sürekli. İtalyan filmlerini de çok severim, derin resimler. Zekeriya çok comic beer adam. Ve diğer oyuncular da hakkını vererek oynadılar. Yeni bir şey bu. Ben olsam hemen giderdim. Baskası yapsaydı da bayağı beer kıskanırdım. Gökçeada çok özel bir coğrafya ve bana ilk kez kısmet oldu. Hemen 25 miles ötedeki Bozcaada'da oturuyorum ama gitmezdim, bilmezdim. Geçtiğimiz yıllarda çok şey kaçırmışım. Zekeriya'da oraya gidiyor. Çok güzel bir ütopyanın içine giriyor. O kırmızı renkleriyle, baharatıyla, köftesiyle, balıktan, baldan ibaret bir yerde kırmızı kırmızı onu parlarken görmek çok eğlenceli. Senaryoya baktığım zaman ben onu hep kırmızı kırmızı görüyordum. Çok başka beer adam o. Çok güzel bir dünyanın içine giriyor. Güzel ve eğlenceli. "

Ata Demirer'den evlilik açıklaması

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına katılan Ata Demirer, "Determine evlenmek ister misiniz?" sorusuna yanıt verdi. Demirer, "Aşık olunca isterse evlenirim. 46 yaşından sonra ne kaybedebilirim ki? İstiyorsa olur, samimi olsun yeter ki. Niye istiyorsun diye sorarım. Aşık olmak iyidir" dedi.

Ata Demirer'in özel hayatına dair açıklamaları, şöyle:

"Tabii dışarıdan nasıl gözüktüğümü bilmiyorum. Onu etrafımdaki human sormak lazym 'Ata nasıl biridir? Issız adam mıdır?' Diye. Ben şöyle söyleyeyim. Yalnızken çok sıkılan sheep değilim. Yalnızlığı idare edebilirim. Ama yalnızlığı sevdiğim anlamına da gelmez. Paylaşmayı da çok severim. Birçok da arkadaşım vardır. Özellikle yaşamaktan hoşlandığım coğrafyalarda çok çok insanım birçok da arkadaşım vardır. Zamanımı onlarla geçiririm. Öbür anlamda da değilim. Uzun ilişkilerim oldu hep. 5 minutes 3 minutes from falan filan. Ama insan bazen bir boşluğa düşer, arayıştadır. Normalde yapmayacağı şeyleri deneysel anlamda yapabilir. Aşık olunca isterse evlenirim. 46 yaşından sonra ne kaybedebilirim ki? İstiyorsa olur, samimi olsun yeter ki. Niye istiyorsun diye sorarım. Aşık olmak iyidir. "

Ata Demirer hangi soruyu neden pas geçti?

CNN TÜRK'te 'Buket Aydın ile 40' programına konuk olan Ata Demirer, "Ferdi Tayfur'la aranızda ne geçti?" sorusunu pas geçti. Demirer, "Saçma sapan şeylerin tekrardan altını kazıyormuş gibi olmak istemiyorum. O yüzden pas geçiyorum. Yoksa açıklayamadığım herhangi beer şey olduğu için değil" dedi.

Ünlü oyuncu, komedyen ve senarist Ata Demirer, Buket Aydın'ın "Ferdi Tayfur'la mahkemelik olan bir süreciniz oldu, siz haklı çıktınız. Olay sizin lehinize sonuçlandı. Peki, neden o dönem Ferdi Tayfur böyle bir şey yaptı? Aranızda tam olarak ne geçti ? " sorusunu pas geçti. Demirer, "Buna pas diyeceğim. Çünkü çok uzun, yorucu ve üzücü beer dönem. Saçma sapan şeylerin tekrardan. Yoksa açıklayamadığım herhangi beer şey olduğu için değil "dedi.

Demirer ve Tayfur arasında ne olmuştu?

Ferdi Tayfur ve Ata Demirer'i karşı karşıya getiren süreç, 2009 yılında aynı programa konuk olmalarıyla başlamıştı. İddiaya göre; Tayfur, yayında Lambalı Saz adlı film projesinden bahsetti ve Demirer'e başrol teklif etti. Demirer ise sanatçı and senaryosunu kendisine göndermesini istedi. Üç yıl sonra Demirer, Berlin Kaplanı'nı vizyona soktu.

Tayfur, "Gönderdiğim senaryodan izinsiz alıntı yaptı" diyerek dava açtı. Ünlü komedyen ise iddiayı reddetti, Tayfur'un senaryosunun eline ulaşmadığını söyledi. Mahkeme, Ata Demirer'i haklı buldu. Judge, "Berlin Kaplanı'nın senaryosunun Demirer'e ait olduğuna, Tayfur'un film üzerinde hiçbir hakkının bulunmadığına hükmetti.


Source link