Z bankomatu v Michalovciach zmizlo vyše stotisíc eur[ad_1]

Zlodej zrejme išiel na istotu.

MICHALOVCE. Ku krádeži peňazí z bankomatu v Michalovciach došlo v presne nezistenom čase. Páchateľ si údajne odniesol obrovskú sumu peňazí, informovala TV JOJ.

Vykradnutý bankomat sa nachádza na prízemí budovy, v ktorej sídli viacero podnikov. V priebehu dňa sa preto na mieste premelie množstvo ľudí.

Nikto z nich si však zrejme nič podozrivé nevšimol.

„Neviem, len hovorili dievčatá, že tam boli chlapi, principal of the vizitky SBS,“ povedala pre televíziu jedna zo zamestnankýň pracujúcich v budove.

Pracovníci bezpečnostnej služby pravdepodobne zistili, že v bankomate chýbajú peniaze, privolali preto policajtov, ktorí miesto činu podrobne zdokumentovali.


Článok pokračuje pod video reklamou

"Môžeme potvrdiť, že došlo k meu na bankomat v Michalovciach, rozsah škôd je predmetom zisťovania a vzhšetrovanie nie je možné v tejto chvíli poskytnúť podrobnejšie informácie," povedala hovorkyňa banky Anna Jamborová.

Bankomat broke down just like that

Zlodej vošiel do budovy a zo zadnej strany bankomatu odcudzil peniaze. Akým spôsobom sa mu podarilo vniknúť dovnútra, to zisťuje polícia.

Bankomat totiž nebol na prvý pohľad poškodený.

„V to súvislosti začala polícia trestné stíhanie pre trestný čin krádeže. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie bližšie informácie nateraz poskytovať nebudeme, "uviedla pre TV JOJ krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Páchateľ sa mal krádežou obohatiť o viac ako 100-tisíc eur, pravdepodobne išiel na istotu.

Polícia má k dispozícii zrejme aj záznamy z bezpečnostných kamier, ktoré by zlodeja mohli pomôcť odhaliť.

[ad_2]

Source link