Friday , April 3 2020
Home / slovakia / S Haberom je už 19 rokov, ale predtým: Nevera a rozvod!

S Haberom je už 19 rokov, ale predtým: Nevera a rozvod!Daniela Peštová sa narodila 14. októbra 1970. Neplánovala byť modelkou a hoci vedela o modelingovej súťaži, nemala o ňu záujem. Lenže potom stretla hľadačku nových tvárí, ktorá ju presne tam poslala. A krehká blondínka vyhrala!

Daniela no namiesto na vysokú školu putovala do Paríža, neskôr rozbehla kariéru v New Yorku. The tvár zdobila titulné stránky trail mnohých časopisov, pracovala dokonca aj pre Victoria’s Secret.


Daniela Peštová

Zdroj: Hamptons


S Haberom je už

V New York in a documentary podomateľom Tommasom Butim. V roku 1994 sa konala svadba a nasledoval spoločný syn Yannick. Nakoniec sa však ukázalo, že to break down šťastný výber. Podľa medializovaných informácií Thomas utrácal modelkine peniaze a udržiaval vzťah s viacerými ženami. Najmä nevery Danielu veľmi zranili. A sa dvojica rozviedla.

Po rozvode ball Peštová zlomená, neskôr sa však pozbierala a ako with tvrdí, prestala byť taká naivná. V máji 2000 spoznala Paľa Haberu na modelingovej súťaži, ktorú spolumoderovali. Blondínka netušila nič o jeho kariére ani minulosti, keďže žila za veľkou mlákou.


Napriek svojej minulosti, Daniela

Zdroj: instagram.com/daniela_pestova

Dali sa dokopy a stále je z nich rovnako zamilovaný párik. Lásku spečatili aj deťmi – Daniela porodila dcéru Ellu Joy a syna Paula Henryho. Napriek tomu manželstvo u nich nie je témou číslo 1. „Asi stále čakáme na to, až dozreje správny čas. Inštitúcia manželstva je skvelá, ale nám to jednoducho stačí takto, " vyjadril sa minulý rok v decembri Habera.


S Haberom je už

Zdroj: Jan Zemiar


Source link