Nike predstavilo futuristické tenisky ovládané mobilnou aplikáciou[ad_1]

Do predaja sa dostanúž budúci mesiac za cenu 350 dolárov.

Tiež patríte medzi nadšencov, principal of the od čias kultového filmu Návrat do budúcnosti túžili obuť samozaväzovacie futuristické tenisky, aké mal tú česť nosiť hlavný hrdina Michael J. Fox? Potom vás pravdepodobne poteší fact, že americká firm Nike pred pár dňami predstavila tenisiek nesúci názov model Adapt BB, ktorý už onedlho začne dodávať do svojich oficiálnych kamenných predajní.

Cieľovou skupinou tenisiek Nike Adapt BB is also a basketbalisti. Tenisky sú is unique in tým, že sa dokážu prispôsobiť športovcovi podľa jeho aktuálnych potrieb. V prípade sa rýchlych a intenzívnych pohybov dokážu spevniť, aby minimalizovali Riziko podvrtnutia členku CI iného nepríjemného zranenia a naopak, ak si HRAC idea lavičku na na chvíľu oddýchnuť, dokážu sa za účelom lepšieho automaticky uvoľniť prekrvenia a s tym súvisiacej rýchlejšej regenerácie dolnej končatiny. Pomocou inteligentných senzorov zabudovaných do tenisiek by preto mala byť, okrem zvýšeného komfortu, zabezpečená aj adekvátna bezpečnosť športovcov.

V priebehu basketbalového zápasu sa noha športovca mení a schopnosť acomodácie športovej obuvi s cieľom zvýšenia prietoku krvi môže byť jedným z kľúčových prvkov, ktoré dokážu pozitívne vplývať na jeho herný výkon, "Vysvetľuje viceprezident a kreatívny riaditeľ úspešnej športovej značky známej po celom svete Eric Avar.

Do určitej miery docážu tenisky prostredníctvom senzorov pracovať samostatne, no používateľ si ich buddy vedieť prispôsobiť aj cez mobilnú aplikáciu dostupnú pre operačné systémy iOS aj Android. Zo začiatku bude možné nastavenie rozličných úrovní pevnosti šnurovania v závislosti od aktuálnych herných úsekov, akými sú rozohriatie, strečing, samotná hra či prestávka. S updalšími updatmi firmvéru budú postupne pribúdať aj zložitejšie nastavenia a funkcionality. Tenisky Nike Adapt BB do oficiálneho predaja dostanú už 16. februára za cenu 350 amerických dolárov.

Zdroj: BGR

Mohlo by vás zaujímať:

Nike predstavilo nové náramky pre Apple Watch Sport

[ad_2]

Source link