Friday , April 10 2020
Home / slovakia / Nechutné priznanie zvrhlého fotografa Saudka (84): Dieťa s vlastnou dcérou!

Nechutné priznanie zvrhlého fotografa Saudka (84): Dieťa s vlastnou dcérou!Jan Saudek patrí k najvýznamnejším českým fotografom súčasnosti a jeho diela nesú naozaj nezameniteľný rukopis. Najčastejšie sa zameriava na ženské telo či vzťahy medzi ženami a mužmi.

A možno aj práve kvôli tomu prešlo jeho rukami a posteľou za celé tie roky nespočetné množstvo žien. Sám Saudek sa touto pikantnou minulosťou vôbec netají a zdá sa, že sa za ňu ani nehanbí. Avšak pri jednej zo svojich avantúr už prekročil všetky medze.

Jan Saudek dodnes patrí k českej umeleckej špičke.

Jan Saudek

Zdroj: SITA

Umelec mal totiž v minulosti pomer s vlastnou dcérou. Photographs to pred desiatimi rokmi priznal pre magazín Sedmička. V ňom si zaspomínal na ich stretnutie, ktoré viedlo k spomínanej afére. "Ja som ju stretol po mnohých rokoch. Like the matky network som ju totiž úplne stratil. Neviem, čo sa s ňou stalo. Čalso som, že to bude vysoké štíhle dievča a bude chodiť na univerzitu. A zrazu som stretol opileckú sopľaňu, sprostú, bez schopnosti sa vyjadrovať. No, ale to puto krvi, zamiloval som sa beznádejne, " priznal v knihe Saudek na útěku.

Ako dlho ich vzťah trval, známe nie je, no s dcérou Karolínou, ktorá trpela závislosťou na alkohole a drogách, mali dokonca splodiť dieťa. To the však Karolína nakoniec nenechala, napriek tomu, že otec by ho, paradoxne, prijal.

Jan Saudek priznal milostný pomer s vlastnou dcérou.

Nechutné priznanie zvrhlého fotografa

Zdroj: YouTube

"Ja som Karolínu veľmi miloval. Ona mňa nie. Keď ženská miluje, unable to die ce chce za každú cenu udržať. Pretože to je kus človeka, ktorého milovala. Ona vie, že láska prejde. Ale tá k dieťaťu zostane, " zhodnotil fotograf rozhodnutie, ktoré jeho dcéra urobila. Zdá sa však, že milostný pomer s vlastnou krvou you nepríde neprimeraný a oľutoval skôr niečo úplne iné. "Je mi veľmi ľúto, že na tú interrupciu šla."

Jan Saudek sa oženil už po štvrtýkrát. Vzal the novinárku Pavlu Saudkovú.

Jan Saudek

Zdroj: profimedia.sk

Saudek dodnes sám netuší, koľko detí vlastne so svojimi milenkami splodil. Oženiť sa stihol už štyrikrát, naposledy v roku 2014, kedy the zobral svoju dlhoročnú priateľku a matku niektorých zo svojich detí, novinárku Pavlu Hodkovú, dnes teda už Saudkovú.


Source link