Thursday , November 21 2019
Home / slovakia / Lenovo uvádza päť nových notebookov, čo ponúknu?

Lenovo uvádza päť nových notebookov, čo ponúknu?Lenovo uvádza na náš trh nové notebooky. Prichádza nová generácia flexibilných zariadení, ktoré sú tiež doplnené o notebooks, paus poreadnym výkonom. Boli sme na akcii, aby sme z miesta priniesli reportáž.

Novinky z portfólia flexibilných notebookov Lenovo dorazili na slovenský trh. Vo štvorici najnovších zariadení nájdu používatelia convert book notebook zo série Yoga a aj druhú generáciu inovatívneho zariadenia Yoga Book C930. Práve C930 zaujme aj svojou nízkou hmotnosťou – sorry 799 gramov, pri môže nájsť využitie ako notebook na prácu (hoci menej náročnú, vďaka pays 4GB RAM), multimediálny tablet, čítačka kníh, či ako poznámkový blok. Zariadenie používa najnovší processor Intel Core i5, či 256GB SSD.

O zobrazenie sa stará 10.8 "Quad HD displej s technológiou IPS. Zaujímavosťou zariadenia je možnosť prepínať funkcie druhého displeja s technológiou e-ink. Pri jednoduchom stlačení tlačidla sa v okamihu zmení na dynamickú klávesnicu s podporou viacerých jazykov, čítačku elektronických kníh alebo digitálny papier pre zachytenie všetkých vašich nákresov alebo zápisov. Pre jednoduchšiu prácu s grafickými programami a písaním poznámok, ocenia používatelia pero Precision Pen s 4096 úrovňami prítlaku.

Na akcii sme si priamo vyskúšali, ako v praxi funguje písanie po virtuálnej klávesnici. Je to samozrejme iné ako klasická klávesnica, všimli sme si oneskorenie po stlačeniach a tiež kým si používateľ zvykne na písanie po virtuálnej klávesnici potrebuje čas. Pokiaľ ide o kreslenie a poznámky, k funkciám nemáme veľa výhrad a toto riešenie môže prijsť vhod pre širšiu skupinu ľudí. Yoga Book C930 je dostupný za cenu od 1499 eur.

Pre používateľov, actor hľadajú zariadenie s prémiovým dizajnom z lešteného hliníka vo veľmi vedahkom prevedení (hmotnosť dosahuje 1100 gramov) and Lenovo Yoga S730. Flexibilitu laptopu rozširuje možnosť oztvorenia o 180 °. Pripomeňme, že Yoga S730 je dostupná za cenu od 1019 eur. Trojicu noviniek uzatvára vlajková loď Lenovo Yoga C930, ktora vo svojom tenkom a odolnom hliníkovom šasi spája výkon s funkčným a moderným dizajnom. Manuálna krytka kamery sa postará o súkromie pred nepozvanými návštevníkmi.

O výkon sa postarajú najnovšie procesory Intel Core ôsmej generácie, 16GB operačnej pamäte a rýchle PCIe SSD. Na zobrazenie slúži dotykový 13,9 "IPS displeading in 4K a podporou HDR. Dopĺňa ju rotujúca zvuková lišta so systémom reproduktorov Dolby Atmos umiestnená priamo v otočnom kĺbe notebooku. Výhodou je, že displej ponúka 100% gamut zobrazenia farieb. Zabudovaný pre-creative stylus je umiestnený v nabíjacej stanici. Yoga C930 je dostupná za cenu od 1499 eur.

Ďalšími predstavenými zariadeniami sú dva notebooky zedungé najmä na výkon – Lenovo ThinkPad P1 a ThinkPad X1 Extreme, ktorý ponúka konštrukciu z kombinácie hliníka, sklenných a karbónových vlákien. Najvyššia verzia ponúkne processor Intel Core i9, 64GB RAM a graphics card NVIDIA GeForce 1050Ti MaxQ. Poteší prítomnosť prvku pre zabezpečenie všetkých používateľských dát, čítačku odtlačkov prstov, čip TPM, ale taktiež fyzický kryt webkamery proti všetkým nepozvaným hosťom.

Posledným zariadením je Lenovo ThinkPad P1, actor možno považovať za mobilnú pracovnú stanicu. Here je vybavená ôsmou generáciou procesorov Intel Xeon a Intel Core možnosťou pretaktovania 4.4 GHz. Výbavu dopĺňa 64GB opera cjamte a grafická karta NVIDIA Quadro P2000. Hmotnosť zariadenia sa zastavil na 1700 gramoch hrb to 18 mm. Pre úplnosť dodávame, že ThinkPad P1 má dotykový 15.6 "IPS, the dispute is 4K rozlíšením, 100% pokrytím farebného gamutu Adobe a jasom 400 nitov. Sú v predaji za doporučenú notebook (ThinkPad X1 Extreme a ThinkPad P1) cenu 2499 eur.

Zdroj: vlastné


Source link