Wednesday , November 20 2019
Home / slovakia / Jasmina Alagič: Tehotná s Rytmusom ?!

Jasmina Alagič: Tehotná s Rytmusom ?!Raper Rytmus strávil takmer 7 rokov vo vzťahu s Darou Rolins, no po oficiálnom oznámení rozchodu dlho sám nezostal. A zdá sa, že našiel tú pravú. Len v máji oficiálne potvrdil, že chodí s moderátou Fashion Tv Jaminou Alagič a v novembri u prebehli zásnuby.

Pri take the rackets for rychlosti mnohíšpekulujú, že dvojica plánuje prírastok do rodiny. Dokonca sa už v médiách objavila správa, že temperamentná brunetka je v druhom stave. Podľa našich informs to not však ešte nie je. Aspoň budúca mamina ešte o ničom netuší. "Ona sa nebráni, dieťatko chce, ale zatiaľ tehotná ešte nie je," tvrdí Jasminin blízky človek, ktorý by v prípade tejto radostnej správy patril medzi tých, ktorí by to vedeli medzi prvými.


Jasmina Alagič: Tehotná s

Alagič sa tak zatiaľ pripravuje len na úlohu tety, keďže v sladkom očakávaní je jej milovaná sestra. „Ja už sa neviem dočkať a sľubujem, že budem najlepšou tetkou Jasminou, akou len budem vedieť byť, takou, že ak raz ukáže na nebo, letím do rakety mu kúsok z neho vziať. "Bim vás," vyznala sa Jasmina na instagrame v deň narodenín svojej sestry.


Source link