Wednesday , April 8 2020
Home / slovakia / Hororový prípad z Rimavskej Soboty: Máriu († 29) chladnokrvne zneškodnili príbuzné! Mohla prežiť keby …

Hororový prípad z Rimavskej Soboty: Máriu († 29) chladnokrvne zneškodnili príbuzné! Mohla prežiť keby …Prečítajte si aj: Zdenka († 37) hrala anjela, napokon sa ním aj stala: Dojemné slová blízkych a varovanie polície

Tragický útok sa odohral na Silvestra minulého roka pri chatrčiach za Košickou cestou v Rimavskej Sobote, kde Sinda i Oľga bývali spolu s napadnutou Máriou a dvomi maloletými deťmi. V ten deň sa Mária vybrala do mesta s tým, že dovezie na kočíku dosky na kúrenie. Keď sa vrátila bez dreva, Sinda a švagriná Oľga ju napadli's sestra network.

Všetkému mala predchádzať výmena názorov. (ilustračná photo)

Hororový prípad z Rimavskej

Zdroj: Getty Images

Najprv jej vyčítali, že ball dlho preč a nič nedoviezla. Mária sa vraj terčom útoku stala aj preto, že sa podľa nestarala o deti, nechcela im prať veci a museli to robiť Sinda a Oľga. Ženy svoju obeť udierali a kopali do celého tela vrátane intímnych partií.

Desivé týranie

Nakoniec ju vyviedli pred príbytok a priviazali k stĺpu pred vchodom do chatrče, kde ju nechali dve hodiny. Keď Sinda i Oľga išli von fajčiť, znovu Máriu bili a kopali. Mala to byť údajne "príučka", aby sa lepšie o deti starala.

Prečítajte si aj: Desivá nehoda na koľajniciach: Deti prišli o rodičov († 25,30), v nemocnici zomrela Margita († 30)

Keď však násilníčky videli, že s Máriou to nevyzerá dobre, zobrali ju dnu a dávali jejen paralal, ibalgin, čaj a kávu. Zdravotnú pomoc privolali až Oľgini rodičia, keď ich prišli navštíviť 3. januára 2019. Prevoz do nemocnice však Márii nepomohol, pretože sa zistili rozsiahle poranenia a omrzliny, korsý podu 5.rava.

Ženy sa snažili príbuznú

Hororový prípad z Rimavskej

Zdroj: thinkstock.com

Mohla prežiť keby …

Podľa znalcov mohla Mária "príučku" od sestry Sindy a švagrinej Oľgy prežiť, ak by ball dostala lekársku pomoc hneď po bitke. Proti rozhodnutiu prvostupňového súdu sa obe obžalované odvolali s tým, že Máriu síce zbili, ale zabi ale ju nechceli. Obžalované najprv tvrdili, že Máriu zbili dvaja cudzí chlapi, the ball po drevo. K „príučke" sa priznali až neskôr.

Rozhodnutie krajského súdu je právoplatné a sudca nariadil výkon trestu. Sindu a Oľgu hneď po smrti Márie vzali do väzby, čo sa im do trestu započítava. Otcom maloletých detí je Oľgin brat Maroš, ale ten bol v čase tragického incidentu vo väzení.


Source link