Przez chwilę Apple nie było już najwięcej wartą firmą świata. Jej miejsce zajął ktoś inny[ad_1]

Udostępnij na facebooku

Ten skirt miał być dla Sony przełomowym. The firm w końcu miała się pozbyć swojego designu i otworzyć się na obecne trendy. Ostatecznie wszystko wyszło, jak wyszło, czyli jest wyraźnie lepiej, ale oczekiwania były zdecydowanie większe. Niemniej należy Japończykom oddać, że Xperia XZ3 zaskoczyła zainteresowanych – przede wszystkim tym, że postawiła firm na zamiast LCD OLED panel. Teraz zbliżamy się do końca roku i już dyskutujemy o Samsungu Galaxy S10, więc czemu te nie napisać o Sony Xperia XZ4? Szczególnie że mamy do tego idealą okazję.

Sony Xperia XZ4 wycofuje się z niektórych, złych decyzji poprzedników

OnLeaks postanowił podzielić się ze światem designem, który przygotowało Sony dla Xperii XZ4. Jak możecie sami zobaczyć, firm postanowiła przywrócić czytnik linii papilarnych na boczną krawędź. To świetny ruch w porównaniu do skanerów na plecach w wykonaniu Sony. Sam smartfon zdecydowanie urośnie względem poprzednika. Xperia XZ4 ma prezentować obraz na 6.5-calowym wyświetlaczu (18: 9, bez notcha) i mierzyć 166.9 x 72.4 x 8.2 mm (9 mm z uwzględnieniemaratusów). To dobitnie pokazuje, że nie mamy do czynienia z dążeniem do bezramkowości.

To, co jeszcze rzuca się w oczy, to potrójny apparatus. Japończycy niechętnie stawiali na podwójne moduły, a tu okazuje się, że Xperia XZ4 pójdzie za modą i postawi na 3 obiektywy. Na razie nie wiemy, co Sony zaplanowało w kwestii doborów parametrów, ale z pewnością szykują się nowe możliwości.

Zobacz też: Tylu sklepów na raz nikt nie otworzył, więc Xiaomi ma swój oficjalny record Guinnessa.

Czego zabraknie? Przede wszystkim gniazda słuchawkowego, które zostało w tym roku uśmiercone przez Japończyków. We wnętrzu nie powinno zabraknąć Snapdragona 8150 (855), więc czekamy na kolejne konkrety. Z śśśąąidaidaidaidaidaidaidaidaęęychychychychychychychychychychychychychychychychychychych dotychczas pomiędzy poszczególnymi generacjami, co już sugeruje, Sonye Sony chce walczyć.

Óródło: Twitter

Udostępnij na facebooku

[ad_2]

Source link