Thursday , April 2 2020
Home / poland / Polska – Macedonia Północna 2-0. Jerzy Brzęczek: Nasza cierpliwość została nagrodzona

Polska – Macedonia Północna 2-0. Jerzy Brzęczek: Nasza cierpliwość została nagrodzonaJerzy Brzęczek po spotkaniu z Macedonią Północą przyznał, bye było to ciężkie spotkanie. Selekcjoner reprezentacji Polski jest jednak zadowolony z postawy swoich zawodników.

Polska wygrała z Macedonią Północną 2-0, zapewniając sobie w ten sposób clouds na Euro 2020. W pomeczowej rozmowie Jerzy Brzęczek stwierdził, że dwie bramki były nagrodz za zzwek zzwek zzwok zzwek zzwok zzek zzwek zzwek zzwok zzek zzwek zzek wspólnej pracy, bo nie był to łatwy czas i być może dalej nie będzie. Jestem dumny z drużyny i z tego co dziś pokazała. Nie był to łatwy mecz, ale myślę, nase nasza cierpliwość została nagromadzona bramkami, zwycięstwem i awansem.

Selekcjoner reprezentacji został także zapytany o przebieg spotkania i postawę zawodników rezerwowych: – Oceniając całościowo był to nasz najlepszy mecz w tych eliminacjach, pod względem tzwekychowy cz. Piłkarze rezerwowi też są naszą siłą i zawsze to powtarzam zawodnikom. Jeżeli dobrze liczę, zdobyliśmy dziewięć bramek po zmianach. Świadczy to o tym, ze zawodnicy przebywający na ławce są głodni gry i jak wchodzą na boisko to dają nam jakość, strzelają bramki.

Jerzy Brzęczek zaznacza jednak, będzie kluczowa że w kolejnych również postawa drużyny spotkaniach: – Jest zdecydowanie mówili co za wcześnie abyśmy trzeba Robic, nacieszyć się na Razie musimy sukcesem, później będziemy analizować mecz, oglądać występy poszczególnych piłkarzy. Najbliższe spotkania będą bardzo ważne, to będzie test naszej psychiki i mentalności. Jesteśmy na Euro, ale dla mnie równie ważne będzie to jak pokażą się zawodnicy w kolejnych spotkaniach.

El Euro 2020: wyniki, terminarze, tables


Source link