Friday , November 15 2019
Home / poland / Nubia Red Magic Mars z 10GB RAM oficjalnie. Godny concurrent Xiaomi Black Shark Helo

Nubia Red Magic Mars z 10GB RAM oficjalnie. Godny concurrent Xiaomi Black Shark HeloOficjalnej prezentacji doczekał się kolejny smartfon marki Nubia dedykowany graczom – Nubia Red Magic Mars. To zdecydowanie bardzo dobrze poprawiona pierwsza edycja.

Smartfon dla graczy z wydajnym SoC i nawet 10GB pamięci RAM

Mars Red Nubia jest świetnym smartfonem dla graczy, a pod względem wydajności w żadnym stopniu nie będzie odstawać od Xiaomi Black Shark Helo. Bez dwóch zdań to bardzo miła odmiana względem pierwszej generacji, choć w przypadku Nubia Red Magic, wszystko rozchodziło się o cyferki w benchmarkach.

W przypadku sprzętu dla graczy liczy się design z pazurem, a także bardzo wydajne podzespoły. To właśnie one odpowiadają za działanie każdego tytułu (najlepiej) na najwyższych detalach. Dlatego też sercem Nubia Red Magic Mars jest układ SoC Snapdragon 845. Na wyposażeniu jest także do 10 GB pamięci RAM. W sprzedaży dostępny będzie także wariant wyposażony w 6 GB i 8 GB pamięci RAM. Oczywiście wszystkie typu LPDDR4X. Taki sam zestaw znajdziecie między innymi we wspomnianym wcześniej smartfonie dla graczy od Xiaomi.

Mars_5 Red Magic Nubia (Copy)

Red Magic Mars sygnowane logo Nubia został wyposażony w wyświetlacz, który nie wpłynie negatywnie na ogólna wydajność – wszystkie treści wyświetlane będą w rozdzielczości FullHD + (2160 x 1080 pikseli). Ekran wykonany w technologii LTPS charakteryzuje się przekątną sześciu cali i proporcjach 18: 9. Matryca w celu prab zabezpieczenia uszkodzeniami mechanicznym została pokryta szkłem NEG T2X-1. Niestety częstotliwość odświeżania jest standardowa i wynosi 60Hz.

Przełącznik zmusi SoC do pracy na pełnych obrotach

Nubia w gamingowym smartfonie postanawia wyzwolić pełną moc obliczeniową drzemiącą w podzespołach, za pomocą jednego przesunięcia dedykowanego przełącznika na prawym boku urządzenia.

Możliwe jest także blokowanie połączeń przychodzących, wszelkiej maści powiadomień, wiadomości tekstowych i innych informacji, które mogą zakłócić rozgrywkę.

Mars_9 Red Magic Nubia (Copy)

Smartfon jest utrzymany w agresywnej, czarno-czerwonej stylistyce z wyraźnymi geometrycznymi cięciami na tylnej części obudowy i podobnie wykończonym okiem tylnego aparatu fotograficznego. Duży fits LED dopełnia wykończenia.

Ulepszony system chłodzenia

Na tylnej iancianie nadal obecne są otwory, których zadaniem jest wychładzać sprzęt – tamtędy uciekać ma nadmiar ciepła wytwarzany podczas długotrwałego obciążenia. Do tego dochodzi jeszcze warstwa grafitu, zapewniająca szybsze i równomierne rozpraszanie ciepła. Jest także poprawiony system chłodzenia ICE (dwie rurki do odprowadzania ciepła i chłodzenie konwekcyjne).

Jest jeszcze kilka innych bardzo ciekawych rozwiązań.

Mars_10 Red Magic Nubia (Copy)

Z boku telefonu znajdują się dwa wrażliwe na dotyk obszary, które działają jak przyciski w controllerach. Silnik wibracyjny w smartfonie wykorzystywany jest natomiast do tworzenia effective 4D Shock, aby wrażenia z gry były jeszcze bardziej doświadczane przez użytkownika.

Producent postawił także na dwa głośniki stereofoniczne z systemem dźwięku DTS 7.1. Co istotne dźwięk jest kierunkowy, a substance inaczej wydobywa się w pozycji pionowej, a także inaczej w poziomej.

Mars_8 Red Magic Nubia (Copy)

Pozostała specyfikacja Nubia Red Magic Mars

  • główny apparatus – 16MP ze światłem F / 1.9 i oprogramowanie NeoVision 7.0
  • frontowa camera 8MP ze światłem F / 2.0
  • dwuzakresowy moduł WiFi w standardzie ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, 4G + LTE-A modem, USB typu C
  • na and 64GB, 128GB 256GB
  • brak czytnika kart microSD
  • czytnik linii papilarnych na tylnym panelu
  • accumulator o pojemności 3800 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania
  • Red Magic OS 1.6 oparty na systemie Android 9.0 Pie

Cena Nubia Red Magic Mars

Mars_11 Red Magic Nubia (Copy)

Nubia Red Magic Mars występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – Meteorite Black i Flame Red, a także w trzech konfiguracjach sprzętowych, o czym już wspomniałem. Za wyposażony model w 6GB pamięci RAM i 64GB dla użytkownika, będzie trzeba zapłacić 2699 juanów. Natomiast model pośredni (8GB + 128GB), wyceniony został na 3199 juanów. Premium model, a substance z 10GB pamięci i 256GB RAM na dane, to koszt 3999 juanów. Po przeliczeniu (bez podatku VAT) przedstawiają się następująco ceny: 1467 zł, 1740 zł i 2171 zł.

óródło | óródło


Source link