Sunday , April 5 2020
Home / poland / Nowe oprogramowanie przyspieszy rozruch computerów z Ryzenami 3000 o nawet 20%

Nowe oprogramowanie przyspieszy rozruch computerów z Ryzenami 3000 o nawet 20%Używacie któregoś z układów z rodziny Ryzen 3000? Mamy dla was dobrą wiadomość. Dla tych procesorów niedługo zostanie udostępnione nowe oprogramowanie z mikrokodem AGESA 1.0.0.4, które znacznie przyspieszy rozruch opartych na nich komputerów. Jak duże będą usprawnienia?

Na implement microcodu AGESA 1.0.0.4 Patch B w swoim firmware zdecydowało się już MSI. Firm twierdzi, po wprowadzeniu zmian w przypadku płyt głównych z linii X570 uruchamianie jest nawet o 20% szybsze – testy przeprowadzono na zestawie składającym się z układu AMD Ryzen 5 3600, płyty głównej MSI MEG X570 Godlike oraz pary 8-gigabajtowych modułów pamięci typu DDR4. Doniesienia potwierdziło niedawno HKEPC, które także testowało nowe oprogramowanie. Co ważne, nowy kod ma rozwiązywać również problemy z taktowaniem rdzeni w trybie Boost. Szerzej o sprawie poczytać możecie tutaj.

Sprawdź polskie ceny procesorów AMR Ryzen!

Posiadacze modelu X570 już teraz mogą pobrać stosowną actualizację, podczas gdy właścicielom płyt z serii 400 Max zostanie ona zaoferowana w połowie przyszłego miesiąca. W przypadku pozostałych jednostek z linear 400 i rodziny 300 nowe oprogramowanie ma być natomiast dostępne przed końcem listopada.


Source link