Thursday , April 2 2020
Home / poland / Blanka Lipińska na plaży. Mocno schudła

Blanka Lipińska na plaży. Mocno schudłaBlanka Lipińska wyjechała na wakacje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

ZOBACZ: Blanka Lipińska nabrała wszystkich ze ślubem. Nie była pierwsza i ostatnia

Poza tym Lipińska rozstała się z ukochanym, o czym pointsformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W tym napiętym okresie pisarka postanowiła znaleźć czas dla siebie i wyjechała na wakacje.

– Osoby wokół ciebie będą pojawiać się i znikać. Te, które odbierają na podobnych falach możesz inspirować. Ale tych co cię nie nie rozumieją, nie zmienisz. Większość ludzi będzie widzieć w tobie to, co są gotowe zobaczyć ich oczy. Ale jest szansa, spote spotkasz jednostki, które cię poczują. Dlatego poznawaj, ryzykuj, ucz się, kochaj, bierz, dawaj, żyj … – podpisała zdjęcie.

Blanka Lipińska pozuje w czarnym bikini na plaży. Uwagę zwraca jej bardzo szczupła sylwetka. Gwiazda nie ukrywa, że ​​bardzo dba o formę: ćwiczy i je zdrowo, aby wyglądać coraz lepiej.

Celebrytka zawsze wyglądała szczupło, ale teraz jest jej jeszcze mniej! Być może to rzeczywiście dieta przyczyniła się do takich efektów, a może natłok pracy i stresu?


Source link