Monday , March 30 2020
Home / lithuania / Kaip greičiau gauti atnaujinimą savo „Xiaomi" telefonui? Trys paprasti būdai kaip atsinaujinti "MIUI" versiją

Kaip greičiau gauti atnaujinimą savo „Xiaomi" telefonui? Trys paprasti būdai kaip atsinaujinti "MIUI" versijąNow the Kompanija Xiaomi Xiaomi au is also a curator of the laikas pradėjo savo išmaniųjų telefonų atnaujinimus į naująją "MIUI 11". Tokį atnaujinimą visai neseniai gavo ir "Xiaomi Mi 9T", tačiau ne vision vartotojai iškart dressą naujinį. Ką daryti tokiu atveju?

„Xiaomi“ also pateik „MIUI 11“ naujinį ne tik „Mi 9T”, bet ir „POCOPHONE F1,,„ Redmi Y3 „,„ Redmi Note 7S „ , "Xiaomi Mi Mix 3", "Redmi K20", "Redmi Note 7", "Redmi Note 7 Pro", "Xiaomi Mi 8 Pro", "Xiaomi Mi 8 Lite" ir "Xiaomi Mi Mix 2s". Jeigu turite vieną iš šių telefonų, tačiau of negavote atnaujinimo – pateikiame Jums tris galimus variantus kaip paspartinti šį procesą.

Kaip greičiau gauti atnaujinimą savo „Xiaomi" telefonui? Trys paprasti būdai kaip atsinaujinti "MIUI" versiją

Taigi, visų pirma Jums reikėtų nueiti į nustatymus ir surasti skiltį "About phone" ir ten surasti atnaujinimų langą. Jeigu jame sakoma, Jūsų telefonas naudoja naujausią operacinės systemos versiją – pabandykite kelis cardboard paspausti "Check for updates". Kartais keletas paspaudimų iš eilės dug atėti gauti atnaujinimą, kuris d kal kažkokių priežasčių užstrigo kažkur pakeliui į Jūsų phone.

Ananthasis variantas, curry dug Jums on gauti naująją "MIUI 11" – tai yra pasikeisti regioną. Nustatymuose susirandame regiono pasirinkimo opciją ir pasirenkame, pavyzdžiui, Indiją. Tai neturės jokios aktakos Jūsų telefonui, tačiau tai dug padėti atsinaujinti "MIUI" versiją. Kai pakeisite regioną – grįžkite į atnaujinimų nustatymus ir pabandykite patikrinti ar atsirado naujinys.

Jeigu ir tai nepadeda – tuomet yra of vienas variantas, kurį galima būtų išbandyti. Tiesa, mes nerekomenduojame šio metodo jeigu nesate tikri ką darote. Norint pasinaudoti šiuo variantu, Jums reikės atsisiųsti aplikaciją "Downmi". "Program" suteiks Jums prieigą prie naujausių "MIUI" atnaujinimų, kuriuos galėsite parsisiųsti "savo telefon". Jums reikia surasti savo išmanųjį telefoną, pasirinkti "Global Stable" ir parsisiųsti.

Kai parsisiųsite, tuomet pasinaudoję failų tvarkyklės application application manager parsisiųstą failą downloaded "downloaded_rom" catalogą. Tuomet grįžtame į atnaujinimų nustatymus ir paspaudžiame kelis cardboard ant logotipo kol atsiras įspėjimo ženkliukas. Tuomet spaudžiame ant meniu, kuris pažymėtas trimis taškiukais. Tuomet renkamės "Select update package" ir surandame atsisiųstą atnaujinimą.


Telefonai.eu


Source link