Wednesday , April 8 2020
Home / lithuania / Kai Helovinui tick: joy of žmogaus odą primenantis telefono dėklas

Kai Helovinui tick: joy of žmogaus odą primenantis telefono dėklasAr Jums kada nors kilo noras įgnybti išmaniajam telefonui? Inžinieriui Markui Tessie tokia mintis šovė į galvą. Žinoma, hour nepavyko tiksliai įgyvendinti tokios idėjos, tačiau hour pavyko sukurti dėklą, reaguojantį į kutenimą ir gnybimą.

Norėdamas suteikti natūralumo, viąą iš keleto variantų specialistas sukūrė taip, card gaminys quo labiau primintų žmogaus odą ir reaguotųų prisilietimą. Šio priedo dėka išmanusis telefonas sugeba atpažinti glostymą, tempimą, paspaudimą, sukimą ir smūgį. Norimas effectiveness pasiekiamas in "Skin-On" sąsajos, kuri užprogramuota atpažinti įvairius gestus ir jų emocinį įsikūnijimą.

Netikėtai ir stipriai spaudžiant dangtelį, atsiranda pykčio jausmas, o glostymas yra susietas su nusiraminimu. Pats Aksesuaras Susideda iš trijų sluoksnių, kur silikono "sumuštinio" viduje paslėptas varinių laidų tinklelis, reaguojantis į prisilietimą.

Šiuo metu jau yra pagamintas išmaniojo telefono dėklo prototipas, laikrodžio dirželis ir nešiojamojo kompiuterio valdymo blokas. Kitas žingsnis bus sukurti producą from labiau primenantį natūralią žmogaus odą, įskaitant plaukų buvimą ir įvairius temperatūros režimus.


Source link