Tuesday , February 25 2020
Home / lithuania / Kačiuką išgelbėjęs Tauragės klebonas or rado jam globėją | Gyvenimas

Kačiuką išgelbėjęs Tauragės klebonas or rado jam globėją | GyvenimasFeisbuke netikėtai pasirodė šlapio juodai balto katinuko nuotrauka. Mažylis, nors ir kiaurai perlijs, bet jaukiai įsitaisęs Tauragės Švč. Trejybės klebono Mariaus Venskaus automobilyje. Klebonas pasidalijo jautria žinute – ką daryti?

„Tiesiog nežinojau, ką tokiu atveju daryti. Todėl ir in green nuotrauką su your clause į feisbuką. Bet jau viską sutariau, ponia ar panelė Viktorija paims jį vakare. Žinokit, jis visas mišias buvo mašinoj, o gįžęs radau jį siautėjantį ant cross' s ", – linksmai apie radinį pasakojo M.Venskus.

Jaukų katinėlį kunigas pastebėjo stoviniuojantį visai netoli Varnių, prie sankryžos. Pašnekovo teigimu, mažylis nejudėjo, tačiau atidarius automobilio dureles pradėjo eiti link mašinos.

„Aš dar per mišias kunigams siūliau, sakiau, gal nori kas nors katinuko. Tačiau dabar namo neskubu, laukiu, kol paims katinuką. Green, card moteriškas pavydas dig neatlaikyti ", – apie namuose laukiančią kalytę Zarą užsiminė M.Venskus.

Klebonas gal ir būtų priglaudęs nelaimėlį katinuką, tačiau baiminasi, card kalytė su naujuoju gyventoju dug nesutarti.

Klebonas patikino socialiniame tinkle sulaukęs daug besisiūliusių padėti. Utesinutes rašė ir žinomas gyvūnų globėjas Sigitas Klymantas, katinėlio laukianti informavo ir Ligita Juščienė, Įkūrusi VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje".


Source link