Friday , April 10 2020
Home / lithuania / Gydytojas Morozovas sugriovė įsivaizdavimą apie peršalimą: nustebsite, kiek pinigų paleidote vėjais

Gydytojas Morozovas sugriovė įsivaizdavimą apie peršalimą: nustebsite, kiek pinigų paleidote vėjais„Tai man čia nuo temperatūra gerklės? Ar nuo to, kad perpūtė? "Ne, gerklė temperatūros nereguliuoja. Ji jungia burną su stemple ir kvėpavimo takais. Ir jokia gamtos ar antgamtinė jėga temperatūros neįpučia ir neišpučia. Ir nuo šalto oro niekas infekcijomis nesusergame. Peršalimą sukelia virusai. Labai retai – bakterijos. Tų virusų yra daugiau nei Seimo narių (daugiau kaip du šimtai), tad nustatyti tiksliai, koks virusas įį kartą pakišo jums koją (ar kokias from jie ten galūnes turi), sunkoka. Daugiau nei pusę susirgimų sukelia rinovirusai ir sudaro absoliučią valdančiąją daugumą. Kadangi (kaip ir Seime) ir iš tos pačios frakcijos jra yra visokių, ir kiekvienas tik savo interesų žiūri, tai nėra ko tikėtis kažkokio darbų ir politos tęstinumo bei ilgalaikio įgyto immuniteto persirgus. Todėl susergame kasmet, ir net po kelis carton; ir Kaskart nusiviliame savo atsparumu infekcijai (kaip ir kaskart nusiviliame savo sandinkimu Seime).


Gydytojas Morozovas sugriovė įsivaizdavimą apie peršalimą: nustebsite, kiek pinigų paleidote vėjais

© DELFI / Andrius Ufartas

"Tai parašykite chefų nors vaistų, pasveikčiau card, nes rytoj svarbus susitikimas." Susitikimo svarba yra užkrėsti susitikime dalyvaujančius concurentus? Tada drąsiai eikite į susitikimą. Jei svarbu our cash – liekate namie. Nes tai – vienintelis gydymas. Taip, teisingai išgirdote, peršalimo gydymas yra likti namie, temperatūros ir drėgmės komforto sąlygomis, be jokių papildomų krūvių įvairioms organizmo dalims (netgi ir smegenims). Ir gurkšnoti šiltus skysčius. Bet kokius. Tik ne tuos, nuo kurių tos organizmo dalys (ypač smegenys) pasijaučia nestabilios ir neadekvačios.

Jokių kitų vaistų peršalimui gydyti nėra. Viskas, ką siūlo vaistinės ar tinklinė rinkodara, neturi nieko bendro su peršalimo gydymu. Stebuklingi nereceptiniai vaistai nuo virus ų jokių virusų visiškai neveikia, o receptiniai skirti sunkioms virusinėms infectcijoms gydyti, bet ne peršalimui. Ir jų nerašome ne dėl to, tų vaistų gaila card, o dėl to, jie neveikia card peršalimą sukeliančių virusų. Vaistai nuo gripo veikia tick gripo virusą ir jokio kito, tad gerti jų nuo slogos yra ne tik beprasmiška, bet ir žalinga.

"Netiesa. Aš išgeriu vaistų ir man palengvėja. "Taip, jūs visiškai theisus. Palengvėja. Vaistų nuo peršalimo nėra, o vaistų peršalimo simptomams palengvinti pilna. Ir temperatūrai numušti, ir nosiai atlaisvinti, ir gerklės skausmui malšinti. Bet tai nėra priežasties gydymas, o temperatūros numušimas nėra pasveikimas. Ir numušus temperatūrą eiti į svarbų susirinkimą taip pat negerai kaip ir jos nenumušus. YRA temperatura Musu apsauginė reakcija – Ji nuo apsaugo infekcijos (esant didesnei temperatūrai, virusai nežūsta, Kaip dažnai sako, bet nustoja daugintis), ir nuo musu pačių kvailų poelgių (pavyzdžiui, ėjimo į darbą susirgus). Išjungus šitą apsaugą virusai dauginasi sparčiai (šalta jiems, tai šildosi mylėdamiesi) ir mes sparčiai vargstame tuo pat metu sirgdami ir dirbdami svarbiuose susirinkimuose. Tad patarimas būtų tox – vaistus temperatūrai mušti vartojame tada, kai ji mus vargina gulinčius ant sofos, neleidžia ilsėtis ir žadina naktį. O ne tada, kai reikia eiti ir dirbti 12 valandų pamainą. Vertinkime temperatūrą kaip griežtą, professionalią, jumis besirūpinančią slaugę, o ne kaip įkyrų šildymą įjungiantį kaimyną.

"O ką daryti su sloga ir gerkle?" Bet ką. Svarbu, card padėtų. Nėra jokio stebuklingo vaisto, kuris padėtų visiems, bet dažniausiai yra stebuklingas vaistas, kureda padeda kaimynui, colleague arba supermamytei iš forumų. Reikia tik įsitikinti, ar supermamytė nedirba chefame nors tinklinės rinkodaros filiale ir neplatina to stebuklo. Paprasčia enthusiastically patarimas slogai gydyti – išpūsti nosį. Jei sunku tą padaryti, galima prieš tai nosį praplauti su vandeniu. Jei neprakvėpuojate ir dėl to nemiegate, ilasilašinkite lašų į nosį. Jei to nedarote nuolat ir kasdien, visiškai nesvarbu, kuo plausite ir ką lašinsite. Jūros vanduo niekuo nesiskiria nuo izotoninio fiziologinio ar nuo vandens iš čiaupo – pat pat skystas ir šlapias ir taip pat nemaloniai puzzle pro nosies ertmes. Ir taip pat vienodai išplauna arba neišplauna tų ertmių. Vision lašai į nosį skirti trumpai naudoti ir vision vienodai sukelia pripratimą bei nosies gleivin pas pažeidimą vartojant juos ilgiau nei kelias kelenas.


Gydytojas Morozovas sugriovė įsivaizdavimą apie peršalimą: nustebsite, kiek pinigų paleidote vėjais

© DELFI / Domantas Pipas

Gerklės skausmui ilgai "grojantis" čiulpinukas who are enthusiastic about sand Ir nesvarbu, tai pastilė iš vaistinės ar iš parduotuvės, ar tai gintaro gabalas, o gal lego detalė. Esminis dalykas – pats čiulpimo procesas, o ne cheminė čiulpiamo daikto sudėtis – jūs nuryjate viską, cash for many nosies ant balso stygų ir dirgina kvėpavimo takus. Protingai tai vadinama aktyviu nosiaryklės drenažu. Ką daryti su tais, kas čiulpti nemoka? Kramtyti guminukus arba čiulpti čiulpinukus ant pagaliuko, card nepaspringtų. Skalavimas? Pirmyn. Ir lygiai kaip ir su nosies plovimu – drusca, kvapas, spalva, skonis ir skysčio kilmė nėra svarbu. Skauda pumpkin? Išgerkite vaistų nuo skausmo, bent jau išsimiegosite.

Skauda's pumpkin squash? Pabandykite paskanauti … ledų. Taip, perskaitote teisingai ir gydytojas nesityčioja. Jeigu esant gerklės skausmui nėra karščiavimo, valgyti patiems ir duoti smaližiauti atžaloms ledų kelis cardboard per dieną ne tik galima, bet net ir patartina. Ne po kilograms per dieną ir ne akmens kietumo, bet minkštus, po kel šaukštus, skausmui ir tinimui sumažinti – spicy sveikintina. Juk susimušę dedame ledo ant skaudamos vietos? But ir gerklytėmis – uždėkime ledo ant skaudamos vietos. Ir vėl gi – card ir kary darytumėte, card ir ką vartotumėte, turi bag tuo momentu pagerinti savijautą. Jei nepadeda – meskite side dish.

„O kosulys? Jau trečią dieną kosėju! "Ir dar kosėsite. Normalu po peršalimo kosėti iki dviejų savaičių. Valosi organizmas. O vaistų nuo kosulio … nėra. But by typing, visingl teisingai perskaitote – nėra. Yra vaistų, skatinančių atsikosėjimą, yra vaistų, pagerinančių skreplių slinkimą per kvėpavimo takus, yra vaistų, plečiančių bronchus. Ir vision jie skirti kosuliui, o ne nuo kosulio. Ir tų vaistų poveikio rezultatas nesiskiria nuo arbatų ir šilto pieno. Visos geriamos priemonės padeda atsikosėti tik po 2-4 dienų, o ne nuo pirmos tabletės ar šaukšto. Norite palaikyti farmacijos pramonę – pirkite syupiukų, norite palengvinti atsikosėjimą – gerkite arbatėlių, o, cabbage jos aušta, – kvėpuokite garais. Bet kokia naminė fizioterapinė priemonė (inhaliacijos, taurės, garstyčių lapai, trynimai eteriniais aliejais, krūtinės šildymas, kojų kaitinimas), palengvinanti atsikosėjimą, yra veiksmingai jeuuuu, krūtinės šildymas, kojų kaitinimas), palengvinanti atsikosėjimą, yra veiksminges jeu vu. Nereikia naudoti vaikui aliejų, nuo kurių pačiai mamai ašaros rieda, nereikia kaitinti kojų ar krūtinės iki nudegimo, nereikia daryti inhaliacijų virš verdančio vandens. Ir jeigu tai, ką darote, nepadeda, nedarykite, nes tai irgi tik simptominis gydymas.

"For vitamin C? Kokiomis dozėmis mean? "Kokiomis tik norite. Vienoje populiarioje televizijos laidoje buvo sveikuolės pasiūlymas nustatyti savo vitamino C dozę – gerti po tabletę, cabbage nepaleis vidurių. Kai paleis – tai bus jūsų maximimali dozė. Nekartokite to namuose. Visų pirma, vartoti daugiau nei 2 grams per dieną yra net pavojinga. Be to, visiškai beprasmiška. Bet kokia bet kokio vitamino dozė nuo peršalimo neapsaugo, peršalimo negydo ir simptomų nemažina. Suvalgote per dieną obuolį, kriaušę, svogūną ar pomidorą? Tai vitamino C Gaunate tiek, grandfather reikia. Nebūtina dirginti skrandžio ir kelti jo rūgštingumo.

"Bet man be antibiotic niepada nepagerėja. Aš save pažįstu. "Card save pažįstate, tai yra labai outlet. Sutrikimas, kai savęs veidrodyje nebepažįsti, vadinamas autopagnozija ir nesėkmingai gydomas psichiatrų.


Gydytojas Morozovas sugriovė įsivaizdavimą apie peršalimą: nustebsite, kiek pinigų paleidote vėjais

© DELFI / Karolina Pansevič

O peršalimas yra sėkmingai gydomas ramybe ir poilsiu, o ne antibiotics. Antibiotics ali dig prireikti, jei peršalimas kompluojasi (atsitinka bag cash dešimtam pacientui), bet istankistinis antibioticsų vartojimas neužkerta tam kelio, nes negalima prisigerti antibiotics ateičiai. "Bet man padeda! Išgeriu ir pagerėja! "Pagerėtų ir neišgėrus (card of ką bei kokio stiprumo gersite). Tokia peršalimo eiga, gerėja savaime.

„O kada į gydytojus creative? Kad nesakytų niekas "kur jūs buvote anksčiau?" Įvairiai. Galima creatiptis ir pirmą dieną – jei reikalingas nedarbingumo pažymėjimas. Mat „Sodra" iki šiol visus verčia eiti į polyclinic, šalti, vargti ir dalytis užkratu, gaut card kad leidimą likti namuose, ilsėtis, ildildis ir neplatinti infekcijos***. Jeigu tokios prabangos kaip poilsis už draudiko lėšas nereikia, tai į gydytojus reikėtų creative creator atsiradus piktesniems simptomams: karščiavimas daugiau kaip 38,5 oC, kurio nepavyksta numušti vaistais, stiprus galvos skausmas, dusulys ir oro trūkumas, mieguistumas ir sumišimas numušus temperatūrą, arba simptomai, kurie negerėja per kelenas dienas. Visais usis atvejais, jeigu jūsų nekamuoja sunkios lėtinės ligos ir immunodeficitinės būklės, galite likti namuose, mėgautis šiltais skysčiais ir jaukia namų šiluma.

Peršalimas – ne league, bet dig ja tapti, jei neužkirsime kelio komplikacijoms. O pastoti joms seemed to dig into pats organizmas, kai yra mylimas, pailsėjęs, kai juo rūpinamasi ir hour skiriamas reikalingas dėmesys. Vaistai dug leisti pailsėti ir mažiau pavargti in peršalimo simptomų, bet tikrai nra skirti tam, pamirštume card, jog sergame ir kankintume save papildomais darbais.

Arbata, šiltas pienas, medus, mėgstama knyga, minkštas pledas, jauki šviesa virš patogaus krėslo yra geriausi vaistai nuo peršalimo. Juk dažnai susergame, kai pavargstame, ir viskas, ko reikia, – tai poilsio. Skanių jums arbatų ir sausų nosyčių.

***

Papildyta "Sodros" comment:

"Sodra" neverčia žmonių eiti į polyclinic ir neišduoda leidimų likti namuose ilsėtis, šildytis ir neplatinti infekcijų. Apskritai "Sodra" neturi nieko bendra su asmens sveikata ir jos priežiūra bei nedarbingumo pažymėjimais ar pateisinamomis priežastimis neatvykti į darbą. "Sodra" teikia socialinio draudimo paslaugas – moka ligos išmokas apdraustiesiems, kai jie dėl ligos netenka darbo pajamų. Sveikatos priežiūra yra išskirtinai gydytojų competencija ir jų sprendimais "Sodra" vadovaujasi skirdama draudimo išmokas.

Žmonės į medical creation, kai jiems sutrinka sveikata, o ne dėl to, "pailsėtų" ar gautų ligos išmoką. Gydytojai išduoda nedarbingumo pažymėjimus, kurie yra pateisinama priežastis asmeniui neatvykti į darbą.

"Sodrai" nedarbingumo pažymėjimai actualu kaip dokumentas, pagrindžiantis draudiminį įvykį – ligą, draudiminiu laikotarpiu mokamos ligos išmokos. Be to, "Sodra" išmokas moka tik nuo trečios nedarbingumo dienos, O už pirmas dvi dienas moka darbdavys.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar lattice aromatic platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, bītina nurti DELtt nur nur DEL


Source link