Wednesday , April 8 2020
Home / lithuania / Agnė Kuzmickaitė – apie pažintį su mados imperatore Wintour: tai kažkas neįtikėtino

Agnė Kuzmickaitė – apie pažintį su mados imperatore Wintour: tai kažkas neįtikėtinoKasmet Lietuvoje bei tarptautinių mados savaičių renginių metu autorines kolekcijas pristatanti kūrėja neseniai sudrebino lietuviškos mados Vandenis ir Paryžiuje vykusiame koncerte vizitine kortele tapusiais drugeliais marginta glaustinuke, derančia kepure ir to Paties Rasto įspūdingais batais virš kelių papuošė visame pasaulyje populiarią dainininkę, Hituese "Let me love you "Bei" Anywhere "atlikėją Ritą Orą.

Vos prieš kelias dienas žinoma moteris grįžo iš Niujorko, kur dalyvavo dviejų dienų tarptautinėje konferencijoje "Forces of Fashion". Garsiausio mados žurnalo "Vogue" jau trečią kartą surengtoje konferencijoje šįkart buvo diskutuojama kur link eina masa pasaulis, aptarta jo transformacija per paskutiniuosius dešimtmečius, išūkiai, su kiai nsvsnvvsnvvsvvvvsvvvvsvvsvvsvvsvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvr

Renginio dalyviai – akingtakingiausios industrijos asmenybės: pradedant aktyviai kuriančiais dizaineriais Tomu Fordu, Donatella Versace, "Proenza Schouler" duetu, atlik Cardi B ir baigiant legendiniu Cindy Crawford suukraia. Moderus discus garsus mados žurnalistai, tarp kurių Hamish Bowles, žinoma, žurnalo "Vogue" vyriausioji editor red Anna Wintour.

Vienas iš renginio partnerių – socialist tinklas "Instagram", tad konferencijos metu gausiai aptarta tinklo įtaka mados pasauliui. "Vogue" žurnalistės Lynn Yaeger kuruojamoje discusijoje savo patirtimi dalinosi ir "Balmain" mados namų kūrybos vadovas Olivier Rousteing – juk būtent "Balmain" buvo vieni pirmųjų luxury prekės ženklo communikaciją perkėlusių į "Instagram" platformą.

Konferencija "Forces of Fashion" surengta Manhatane, "Springs studios", kasmet vyksta Niujorko mados savaitės renginiai. Šiame, tarptautiniame context ypač svarbiame, renginyje drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė buvo vienintelė dalyvė iš Lietuvos. Ji pasakoja, jog programa buvo labai intensyvi, o starch konferencija suorganizuota ypač profesionaliai bei nustebinusi diteliu kiekiu apsaugos. Turbūt kitaip ir negali būti, dalyviai comet – mados pasaulio superžvaigždės.

„Mano tikslas – nuolat žengti į priekį, tad neapsiriboju Lietuvoje vykstančiais mados procesais ir kasmet keliu or iššūkį vis usis būdais susipažinti su plačiaisiais mocha pasaulio vandenimis dal beim. Na, o dalyvavimas pasaulinio lygio konferencijoje – vienas iš būdų. Vien buvimas tarp tokių garsių mados pasaulio asmenybių vekvepia, also nekalbant apie gausybę naudingų contact ás žurnalistais, stilistais bei garsiausiomis Niujorko madistėmis, also nekalbant apie gausybę naudingų contact ás žurnalistais, stilistais bei garsiausiomis Niujorko madistėmis, if nekalbant apie gausybę naudingų kontaktų su mados žurnalistais, stilistais bei garsiausiomis Niujorko madistėmis, if nekalbant apie gausybę naudingų kontaktų su mados žurnalistais, stilistais bei garsiausiomis Niujorko madistėmis, kuriuos užmezgiau meti.

Tiesa, Agnė turėjo galimybę susipažinti ne tik su žurnalistais ar stilistais, bet ir su pačia konferencijos šeiminininke, "Vogue" redaktore, Anna Wintour. „Tai – kažkas neįtikėtino! Ši pažintis – išties neeilinė. Susižavėjau Annos Wintour absoliučiu atsidavimu mados pasauliui ir nuoširdžiu rūpesčiu jaunosios kartos dizaineriais ", – pasakojo dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar lattice aromatic platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, bītina nurti DELtt nur nur DEL


Source link