Wednesday , April 1 2020
Home / lithuania / A.Makaknis: buvau bebaigiąs karjerą ir gavau pakvietimą prisijungti prie "algirio"

A.Makaknis: buvau bebaigiąs karjerą ir gavau pakvietimą prisijungti prie "algirio"Kauno "algiris" is the product of the pre-service era zone of the Eurolygos apdovanot "iniciatyv" #MANOPIRMAS. Šia akcija yra siekiama į „Žalgirio“ arenoje vykstančius žalgiriečių mačus pakviesti iki šiol gyvai rungtynių nestebėjusius komandos gerbėjus.

Šįkart apie savo emocijas lankantis „Žalgirio“ rungtynėse papasakojo ilgametis žalgirietis Artura Milaknis. Kaune užaugęs snaiperis pirmą kartą "algirio" rungtynės apsilankė of besimokydamas pradinėse classėse.

Iš tų laikų A.Milaknio prisiminimuose išlikęs didžiulį įspūdį sukėlęs žalgiriečių dvikovos jausmas.

„Sunku prisiminti, bet pirmą„ Žalgirio “rungtynėse tikriausiai apsilankiau prieš 25 metus. Visa mano šeima buvo sportiška, o pirmą kartą į halę mane nusivedė tėtis. Negaliu pasakyti, su kuo tada "algiris" rungtyniavo, bet buvo gera pamatyti tokį krepšinį iš meaning gyvai, o ne per televizorių, – aiškino A.Milaknis. – Kažkaip imsimylėjau iškart tą atmosą ir žaidimą. Jis man iškart prilipo. Galima sakyti, card tai buvo pirmoji meilė. "

Pirmosios stebėtos rungtynės Kauno sporto halėje turėjo ir ilgiau nei vieną dieną Trukusį efektą. Žalgiriečių įkvėptas jaunasis Artūras patraukė į krepšinio treniruotes.

„Po tų pirmųjų matytų rungtynių iškart nuėjau ir į krepšinio treniruotes. Kai pradėjau sportuoti, kažkur giliai pasąmonėje užsifiksavo, card vieną dieną norėčiau žaisti "galgiryje", – tvirtino A.Milaknis.

Pirmą kartą su "algirio" marškinėliais 2006–2007 m. sezone debiutavęs krepšininkas kurį laikį buvo skolinamas žemesnes vietas užimančioms LKL ekipoms. Visgi, comet snaiperiui atrodė, kadsitvirtinti „Žalgirio“ gretose nepavyks, kauniečiai pateikė A. Milakniui pasiūlymą.

„Viskas staigiai susidėjo į vieną vietą. Buvau bebaigiąs karjerą ir gavau pakvietimą prisijungti prie "algirio". Tai buvo didis įvykis, – pasakojo Milas. – Tai palietė visus – mane, mano šeimą. The vision of tikėjo, the card for pasiekti from Daugiau. "

Daugiau nei 10 sezonų "algiriui" jau atidavęs A.Milacnis pasikalba ir suisis komandos gerbėjais bei tikina – ne vienas "negirio" sirgalius from ilgai prisimena neįtikėtiną rungtynių atmosphereą.

"Tenka kažkiek pabendrauti su sirgaliais, kurs apsilanko" "algirio" rungtynėse pirmą ir ne pirmą kartą. Jie dalijasi mintimis, card tų emocijų vedini vis eina ir eina į dvikovas. Kai kurie net sunkiai nusako, kokia tai patirtis, jūems trūksta žodžių papasakoti, kokia būna atmosfera prieš rungtynes ​​", – teigė A.Milaknis.

Pirmą Karta "Žalgirio" apsilankę arenoje gerbėjai dig įsigyti #MANOPIRMAS rinkinį, rinktis į bendrus susitikimus, kuriuose dig užmegzti pažintis naujas ir dar su iki susipažinti card šiol rungtynėse neaplankyta "Žalgirio" arena metu bei išbandyti rungtynių laukiančias pramogas.


Source link