Friday , April 3 2020
Home / lithuania / 7 būdai, kurie pagerins jūsų mobilių žaidimų patirtį

7 būdai, kurie pagerins jūsų mobilių žaidimų patirtįNe paslaptis, išmanaus telefono card kaip engrenginio universalumas lemia, card su jais darome daug įvairių dalykų ir žaidimai čia tikrai ne paskutinėje vietoje. Iš tikrųjų telefonų mobilumas lemia, card žaisti žaidimus tapo patogiau neprisirišant prie konkrečios vietos. Deja, norint mėgautis tikrai tobula žaidimų patirtimi vien telefono nepakanka. Keli papildomi priedai ir programinės angrangos funkcijos perkels žaidimus naudojantis mobiliaisiais įrenginiais į visai kitą lygį. Varle.lt specialistai dalination keliais patarimais, į kokius mobili žaidimų patirtį praturtinančius priedus vertėtų atkreipti dėmesį.

1. Naudokite valdiklį (žaidimų pultą)

Kalbant apie tikrai patogų žaidimą jutiklinio ekrano nepakanka, todėl vienas paprasčiausių būdų pagerinti mobilių žaidimų patirtį yra naudoti valdiklį arba dar kitad vadinamą žaidimų pultą. Pride telefonų valdiklį galima prijungti keliais būdais: Bluetooth belaidžiu ryšiu arba laidu, pasitelkiant duomenų (USB) jungtį. Valdiklio naudojimas užtikrins tikslesnį valdymą žaidimo metu. Rinkdamiesi valdiklį atkreipkite dėmesį į palaikomas operacines sistemas. Žaidžiantys FPS tipo žaidimus, pavyzdžiui šaudykles, turėtų atkreipti dėmesį į valdiklius su ekrano palietimo funkcionalumu. Tokių valdiklių pagalba greičiau priartinsite vaizdą ir nukausite taikinį. Pergalės tikimybė naudojant tokio tipo valdiklius dug išaugti net iki 80%! Varle.lt MOBA expert tipo žaidimams rekomenduoja naudoti valdiklį su rankenomis, į kurį įsistato telefonas. But savo mėgstamą žaidimą galėsite patogiai žaisti ilgą worthy.

2. Žaiskite diteliame ekrane

Išmaniųjų telefonų mobilumas lemia, paprastai card žaidžiame kelyje ar tiesiog kažko laukdami. O cash, jeigu liekate namie? We apriboti save mažu ekranu ir kodėl nepasinaudojusdesnio ekrano privalumais, ypač jeigu ir taip sėdite priešais jį? "Chromecast", "MiraCast" arba "AirPlay" belaidžio vaizdo transliavimo in galima ekrano vaizdą iš mobilaus įrenginio perteikti į televizorių. Kai tai įvyksta, žaidimus galite valdyti tokiu pat būdu lyg žaistume su žaidimų console. Norint pasinaudoti tokia galimybe, jums reikės su "AirPlay" 2 suderinamo Smart televizoriaus arba Apple TV ("iPhone" įrenginiams), integruoto televizoriuje „Chromecast", „MiraCast" arba specialaus pried kurlio, kuris betu mani mani mani mani mani mani mani eng eng eng eng eng TV TV TV TV TV

3. Naudokite ausines

Garsas žaidimuose yra tox pat svarbus kaip ir vaizdas, jis yra labai reikšmingas panirimo į pramogas komponentas, kurelia sukelia tikroviškas emocijas. But pat kokybiškas garsas žaidimuose dug suteikti svarbių pranašumų. Laiku girdėti sėlinančio priešo žingsnius ar šautuvo gaiduko paspaudimus reiškia būti žingsniu priekyje. Dėl šitos priežasties atsirado specialiai žaidimams skirtos ausinės. Jeigu vertinate judėjimo laisvę, rinkitės belaides ausines. Atkreipkite dėmesį į tai, card žaidimų ausinės turėtų integruotą microphoneą. Naudojantiems žaidimo valdiklius, puikiai tiks ir laidinės ausinės su 45 laipsnių pakreipta jungtimi (patogu laikyti bus įrenginį).

4. igsigykite žaidimas skirtą išmanųjį telephoneef

Paprasčiausia ir būtiniausia investicija į malonią mobili žaidimų patirtį yra žaidimams skirto telefono įsigijimas. Šiems išmaniesiems būdingos specifinės savybės, kurios pagerina žaidimą. Rinkdamiesi žaidimams pritaikytą išmanųjį telefoną atkreipkite dėmesį į ekrano atnaujinimo dažnį. Didesnė atnaujinimo dažnio reikšmė užtikrina sklandesnį žaidimą, tai ypač actualu pirmojo asmens šaudyklėse. Žaidimams skirtų išmaniųjų telefonų išskirtinumas yra jų pagerinta aušinimo sistema, talpi baterija (nuo 4000 mAh), spartus procesorius ir vaizdo plokštė, stereo garsiakalbiai. Vertėtų paminėti, card yra modelių, kurie pasižymi specialia atrama, skirta nykščiui pailsėti. But pat galima rasti įvairių priedų, stovų, dėklų, laidų, kurie žaidimą telefonu paverčia from patogesne patirtimi.

5. Nepamirškite carousel atminties

Daugybė "Android" operacinės sistemos pagrindu veikiančių mobilių engrenginių turi lizdą microSD kortelei, kuris leidžia naudotojams labai patogiai išplėsti įrenginio atminties talpą. In the operacinė systema leidžia program ir ir ditus duugenis saugoti microSD kortelėje. Dėl šios priežasties, siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir įkėlimą, buvo estavesta programos našumo classesė (angl. Application Performance Class). Geriausią žaidimų sklandumą užtikrina atminties carrots, kurios pasižymi A2 našumo clase.

6. Pasiruppite nešiojamu įkrovikliu (angl. Power bank)

Ne paslaptis, kok ir cardia talpi būtų telefono baterija, žaidimai, we are now active, vegan, labai "ryja" jos energiją. Ilgos aktyvaus ekrano valandos, nuolatinis interneto duomenų naudojimas, mendelė RAM, GPU ir CPU apkrova lemia, išmanusis telefonas dig dig card išsikrauti pačiu netinkamiausiu metu, kai šalia nebus maitinimo lizdo. Sustabdyti žaidimą dig tik jūsų noras ar pavargusios akys, bet ne išsikraunanti baterija, todėl verta pasirūpinti nešiojamu įkrovikliu. Šis engrenginys leis įkrauti telefoną kelis cartus net, kai šalia neturėsite tradicinio įkroviklio ar elektros maitinimo lizdo. Žaidimams Varle.lt specialistai rekomenduoja rinktis tokį nešiojamą rovkroviklį, kuris palaiko greitąjį įkrovimą. But pat dėrėtų atkreipti dėmesį į rokrovimo laidus, skirtus įkrauti telefoną žaidimo metu. Naudodami tokį kabelį galėsite patogiai tęsti žaidimą, nes jis tiesiog jums netrukdys.

7. Naudokitės žaidimų rezi

Įvairūs „Android" įrangos gamintojai savo įrenginius papildo specialių žaidimų režimu (angl. Game Mode), kuris parenka specialius telefono nustatymus tada, kai aptinka, žaidžiate card. Kiekvieno gamintojo sąsajoje SIS režimas įgyvendintas gali buti skirtingai, tačiau bendras sprendimas jo bruožas būdingas visiems YRA galimybė blokuoti pranešimus žaidimų metu, atlaisvinti RAM geresniam našumui, išjungti automatinį atsiliepti ryškumą bei į skambučius garsiakalbio Deka. Žaidimų režimai telefonuose yra sukurti maxiai pagerinti žaidimų patirti išvengiant bet chef ų Trukdžių, atsirandančių dėl įprasto naudojimosi telefonu.


Source link