Wednesday , April 1 2020
Home / latvia / 'Toyota' hibrīdauto pārdošanas apjomu 'WESS Motors' šogad kāpinājis par 28.4%

'Toyota' hibrīdauto pārdošanas apjomu 'WESS Motors' šogad kāpinājis par 28.4%Šī mace pirmajos sešos mēnešos autotirgotāja "WESS Motors" "Toyota" hibrīdauto pārdošanas apjoms audzis par 28.4%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn, kamēr kopējie pārdošanas apjoms aumzum parum, 12%.

Šī gada deviņos mēnešos "WESS Motors" pārdevis 1256 jaunu "Toyota" auto, no kuriem 37% jeb 466 hibrīdauto bija. Actualizējoties jautājumam par klimata pārmaiņām un pieaugošo pircēju interesi par videi draudzīgākiem auto risinājumiem, šogad strauji audzis hibrīdauto pārdošanas apjoms, salīzzototu paru 28% period.

AS "WESS" izpilddirektors Aleksejs Radionovs norādīja, cada mada pirmajos deviņos mēnešos vērojams mērens automašīnu tirgus izaugsmes temps.

"Gada pirmajā Puse novērojām straujāku pārdošanas apjomu kāpumu Neka Pern, pateicoties pieprasījuma pieaugumam PEC automašīnām ar hybrid dzinēju. Bags kopumā iezīmē to, ka SABIEDRIBA pieaug pieprasījums PEC videi draudzīgākiem auto risinājumiem – hibrīdiem," pauda Radionovs, prognozējot, ka nākotnē pārdoto automašīnu ar hybrid dzinēju īpatsvars vēl vairāk pieaugs.

"WESS Motors" automašīnu "Toyota" pārdošanas rādītāji liecina, populárākie "Toyota" mode "i ada gada deviņos mēnešos ir" RAV4 "," Corolla "un" Yaris ".

2018. gadā "WESS Motors" pārdeva 1415 jaunas "Toyota" automašīnas, kas bija par 98 auto vairāk nekā 2017. gadā. Gandrīz viena trešā daļa jeb 28% no pārdotajiem auto pērn bija hibrīdauto.

"WESS" ir viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumiem Latvija, cash ir dibināts 1991. gadā. "WESS" ir autorizētais japāņu zīmolu "Toyota" ("WESS Motors"), "Lexus" ("Lexus Riga Airport") un "Honda" ("WESS Select") oficiālais pārstāvis Latvijā, cash četros autocentros nodrošina jaunu un mazuotz tamizuotz tamiu , pilnu autoservisa pakalpojumu klāstu, auto daļu tirdzniecību, kā arī auto iegādes finansējuma risinājumu un apdrošināšanas pārdošanu.

AS "WESS" apgrozījums pagājušajā gadā bija 52,354 milijoni eiro, cash ir par 11.5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 39.4% for bija 1,051 milijons eiro, liecina "Firmas.lv" informa.

Uzņēmums "WESS" reģistrēts 1992. gadā, un tā pamatkapitāls ir 213 430 eiro. "WESS" patiesie labuma guvēji ir Aleksandrs Oskins un Ivans Tiščenko.


Source link