Wednesday , April 8 2020
Home / latvia / Jaunā FIBA ​​Eiropas causa sezona ventspilniekiem sākusies veiksmīgi – Basketbols – Apollo.lv – Sports

"Ventspils" rindās ar 19 punktiem un Jānis septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Berzins, 14 punktiem guva pa un Jānis Kaufmanis Māris Gulbis, 12 punkti bija Klāvam Čavaram, 11 punktus guva Raiens Luters, bet desmit punkti un zem groziem deviņas bumbas Bija Ronaldam Zakim. Savukārt deviņas rezultatīvas piespēles atdeva Vess Vašpuns.

Tikmēr pretiniekiem 21 punktu guva Reids Treviss, bet 17 punkti bija Džeimsam Vudārdam.

Pirmos punktus šajā mačā guva viesi, bet turpinājumā ventspilnieki iemeta 12 punktus pēc kārtas. Arī ceturtdaļas turpinājumā dominēja laukuma saimnieki, septiņus punktus pēc kārtas gūstot Mārim Gulbim. Vienubrīd Kurzemes komandas pārsvars sasniedza 20 punktus, bet līdz mazajam pārtraukuma bag when sadeldēts u pusi (26:16).

Otrajā ceturtdaļā Latvijas-Igaunijas līgas čempioni spēlēja daudz disciplinētāk par pretiniekiem un saglabāja drošu vadību, puslaika pārtraukumā dodoties ar 19 punktu pārsvaru – 49:30. Līdzīgs scenārijs bija arī trešajā ceturtdaļā, kas ļāva desmitminūti uzvarēt ar 24:21, bet pārsvaru palielināt līdz 22 punktiem.

Pretēja situācija bija spēles ceturtajā ceturtdaļā, kurā Vācijas kombolas basketbolisti izlīdzināja cīņas gaitu, taču netraucēja "Ventspilij" svinēt drošu uzvaru ar 95:77.

Abas komandas cīnās C apakšgrupā, kur būs jātiekas arī ar Kosovas clubu Prištinas "Sigal" un Kipras vienību Nikosijas APOEL. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs otrajā posmā.

"Ventspils" basketbolisti iepriekšējā sezonā tika kronēti par Latvijas-Igaunijas līgas čempioniem, bet pašmāju meistarsacīkstēs izcīnīja sudrabu. Tikmēr "Medi" Vācijas čempionātā bija 12.vietā.

Baireitas vienība tālajā 1989.gadā kļuva par Vācijas čempioni, bet desmit gadus vēlāk to piemeklēja financialālas problēmas, kā dēļ uz kādu laiku bija jāststāj augstākā sabiedrība. Pirms desmit sezonām komanda atgriezās Vācijas bundeslīgā.

Ar Kurzemnieki četrām uzvarām piecās spēlēs ieņem trešo vietu-Igaunijas Latvijas leagues, bet Vinu viesi no Ziemeļbavārijas vietējo čempionātu sākuši ar četriem zaudējumiem PEC kārtas, dod cash priekšpēdējo pozīciju 17 komandu konkurencē.

Iepriekšējās trīs sezonas "Ventspils" komanda spēlēja FIBA ​​Čempionu līgā, bet šogad nepārvarēja Eiropas treša spēcīgākā klubu turnīra kvalifikāciju.

Šobrīd komandas sastāvu veido Māris Gulbis, MarciS Vītols, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Davids Vīksne, Jānis Berzins, Ronalds Zaķis, Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars, linards Jaunzems, Ari Ka amerikāņu basketbolisti Vašpuns un Raiens Luters Vess.

Commander vada galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, bet viņam asistē Gints Fogels un Gatis Melderis, kā arī fiziskās sagatavošanas treneris Edgars Seredjuks.