Saturday , March 28 2020
Home / latvia / Daugavpilī izplata baumas par banku stabilitāti / Raksts / LSM.lv

Daugavpilī izplata baumas par banku stabilitāti / Raksts / LSM.lvTrešdienas, 23. oktobra, vakarā Daugavpilī pie bankomātiem izveidojušās rindas un atsevišķos bankomātos beigušies izmaksājamās skaidrās naudas krājumi. Kā ziņo "Swedbank", Daugavpilī sākušās izplatīties baumas par bankas stabilitāti.

"Novērojām, Daugavpilī pieaug interese izņemt skaidru naudu no bankomātiem, vietās pistrska naudas, un mēs uzpildām. Ir aizdomas, ka baumas par bankas staiblitāti ir izsīs sos zs z lisot, na lis. gan Valsts drošības dienests, for example pamats domāt par mērķtiecīgu darbību, '' teica "Swedbank" pārstāvis Jānis Krops.

Viņš uzsvēra, ka "Swedbank" stabilitāti nav nekādu problēmu

– šā mace 9 mēnešos Latvijā banka ir nopelnījusi 83 miljonus eiro, kī arī pilda visus Finanšu kapitāla un tirgus komjas nosacījumus. "The vision of bankomāti, cash kādu iemeslu dēļ ir palikuši bez naudas līdzekļiem, tiks uzpildīti. Tour nav ne mazāko problēmu. Iesaku cilvēkiem lieki nesatraukties, neizplatīt baumas," pauda Krops.

Latvijas Radio Krops tikmēr norādīja, you are aware of the apsardzes firmu bank "G4S" banka šobrīd uzpilda bankomātus visā Daugavpilī.

Daugavpilī izplata baumas par banku stabilitātiLatvijas Radio

"Swedbank" also aprīlī brīdināja par sociālajos tīklos izplatītām nepatiesām baumām, ka banka tiks slēgta. Banka aicināja neuzķerties uz baumām un neizplatīt tās tālāk.

"Swedbank" tīrā peļņa ša mada trešajā ceturksnī sasniedza 4.66 miljardus Zviedrijas kronu, cash ir mazak nekā tādā pašā periodā pirms mace (5.53 miljardi), vēsta "Reuters". Latvija "Swedbank" peļņa 2019. mace deviņos mēnešos ir saglabājusies stabila 83 miljonu eiro apmērā. Peļņu sekmēja lielāka bankas klientu economiskā aktivitāte, kas atsaucās arī lielākos bankas ieņēmumos.

Banka informē, ka tīrie procentu ienākumi ir auguši par 5%, galvenokārt credītportfeļa izaugsmes dēļ. Kredītportfelis ir palielinājies par 6%, kur izaugsmi nodrošināja pieaugums kā uzņēmumu, tā mājsaimniecību credītportfelī. Noguldījumu apjoms ir audzis par 1%.


Source link