Wednesday , February 26 2020
Home / latvia / Anna Sedokova apmeklē Jāņa Timmas spēli un jūsmo par viņa basketbola prasmēm – Slavenības – Apollo.lv – Izklaide

Anna Sedokova apmeklē Jāņa Timmas spēli un jūsmo par viņa basketbola prasmēm – Slavenības – Apollo.lv – IzklaideSedokova piektdien bijusi starp līdzjutējiem Timmas pārstāvētās komandas "Himki" mačā. Jāņa mīļotā, vērojot basketbola spēli, dalījusies ar kadriem no mača arī savā "Instagram" profile. Attēlos redzams Timma uz laukuma, kā arī viņa prasmes dankojot. Kadriem Sedokova pievienojusi mīļas emocijzīmes.

PHOTO: Ekrānuzņēmums / Instagram / annasedokova

PHOTO: Ekrānuzņēmums / Instagram / annasedokova

Atgādinām, oktobra sākumā pāris publiski atzinuši, ka ir kopā. Jānis Timma dalījies ar foto, kurā redzams ar kādu sievieti. Fani speculumēja, ka tā varētu būt dziedātāja Anna Sedokova. Baumas apstiprinātas, card dziedātāja publicējusi tādu pašu photo.

"M ess esam uz viena ceļa līdz pašam galam," rakstīja Sedokova.

Septembra sākumā Jānis Timma sociālajos tīklos paziņoja par šķiršanos no sievas un dēla mātes Sanas Timmas, par ko izpeldījās asus Sanas komentārus.

Sedokova publiski aizstāvējusi Timmu, sakot, ka "Jānis ir pats laipnākais un kārtīgākais cilvēks, kembu es jebkad esmu satikusi!" Tāpat viņa nesen atklāja, ka attiecībās, tiesa, neminot, ar ko.


Source link