Monday , April 6 2020
Home / czechrepublic / Proč nabízejí Fotky Google neomezené úložiště pro iPhony a pro Pixely 4 nikoliv?

Proč nabízejí Fotky Google neomezené úložiště pro iPhony a pro Pixely 4 nikoliv?Ironie, která bije do očí. I do not by se označit skutečnost, že nové Pixely 4 if nemají neomezené úložiště photographyí v plné kvalitě na Fotkách Google, zatímco iPhony ano. Jak je to možné, ptáte se?

Vysvětlení je jednoduší, než by se mohlo na první pohled zdát. Přišel na něj uživatel sociální sítě Reddit, stephenvsawyer, který poukázal na factor, že iPhony ukládají fotografie ve formátu HEIC / HEIF, for Google's nemění kvalitu ani rozlišín zěn zoxn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěn zhěnz.

Apple iPhone 11

Všechny moderní iPhony pořizují fotografie ve formátu HEIC, near ještě menší než Googlem komprimované soubory JPG. iPhony no mají zdarma neomezené zálohování v ORIGINÁLNÍ kvalitě jednoduše proto, vže a zuc toc zuc toc zon aus zuc toc zuc toc zon aus zuc tic miliardy zálohovaných photographyí z iPhonů). Apple does not Googlu doslova šetří miliony dollarů pořizováním photographyí HEIC a také to přináší výhody uživatelům iPhonů, neboť mají k dispozici bezplatnou zálohu v originální kvalitě,
"Tvrdí uživatel stephenvsawyer.

Displej iPhonů 11 je extrémně náchylný na poškrábání, zákazníci soptí hněvem

Přečtěte si také

Displej iPhonů 11 je extrémně náchylný na poškrábání, zákazníci soptí hněvem

Dodejme, že majitelé předchozí generace Pixel můli k dispozici bezplatné úložiště snímků na Fotky Google v originální kvalitě a o výhodu přišly a nové Pixely 4 (a péedtím not levn 3). V současnosti navíc neexistuje možnost, jak změnit formát pozenízených photographyín Pixelu 4 stroke, aby se ukládal v HEIC / HEIF. Android 10 však tento formát technicky vzato podporuje, takže možná takováto možnost přibude v budoucnu.

Review Google Photos

Google Play (zdarma) "src =" https://cdn.24net.cz/resources/img/grey.gif "data-src =" https://cdn.24net.cz/resources/img/app-store/ google-play-free.svg "width =" 155 "height =" 50 App Store (zdarma) "src =" https://cdn.24net.cz/resources/img/grey.gif "data-src =" https://cdn.24net.cz/resources/img/app-store/ app-store-free.svg "width =" 155 "height =" 50


Source link