Sunday , March 29 2020
Home / czechrepublic / Předobjednávky Red Dead Redemption 2 PC pro by spuštěny u ostatních prodejců – Zing

Předobjednávky Red Dead Redemption 2 PC pro by spuštěny u ostatních prodejců – ZingDnešním dnem se začaly zpřístupňovat předobjednávky klíčů se hrou Red Dead Redemption 2 pro PC platformu.

K zakoupení budou edice Standardní, Speciální a Ultimátní. Co tyto edice obsahují, můžete zjistit na stránce obchodu, nebo jsme je popsali v minulém článku, kde také najdete i hardwarové požadavky hry.

Samozřejmě, nedostanete dvě hry zdarma jako bonus k předobjednávce, a neobdržíte možnost the zdarma vylepšit edici, které jsou v tomto případě dražší než na Rockstar Games Launcheru.

Jaký klíč dostanete se většinou dozvíte na stránkách prodejce, ale and předpokládat, že půjde o klíč pro Rockstar Games Launcher. Což ale is nebude platit pokud hru zakoupíte na Epic Games Store. K tomuto případu také zmíním to, že je velmi pravděpodobné, že i když hru zakoupíte na Epic Games Store (nebo i později na Steamu), stále budete potřebovat Rockstar Games Launcher, do not se zonoupíte na epic Games Store (nebo i později na Steamu), stále budete potřebovat Rockstar Games Launcher, do not seu nakonec nevnyh.

Hra se zatím dá předobjednat mimo Rockstar Games Launcher na Humble Store, Epic Games Store a Green Man Gaming, as well as uve ve slevě -12% pro zákazníky mimo USA. Více prodejců hry (zahraničních a ověřených) můžete najít na isthereanydeal.com

Red Dead Redemption 2 na PC vychází letos 5. listopadu na Rockstar Games Launcher a Epic Games Launcher. Na Steamu hra vyjde až někdy v prosinci.


Source link