Wednesday , April 8 2020
Home / czechrepublic / Diablo 4 potvrzeno. Jen ne tak, jak by Blizzard přál – Gamebro.cz

Diablo 4 potvrzeno. Jen ne tak, jak by Blizzard přál – Gamebro.czUž čtvrtý díl legendární série akčních RPG je podle všeho na cestě. Diablo 4 bylo de facto potvrzeno – jen poněkud zvláštním způsobem, který the Blizzard pravděpodobně nepředstavoval. Zmínka o něm se totiž objevuje v upoutávce na chystanou knihu The Art of Diablo, která má vyjít 3. listopadu, tedy přímo po BlizzConu, kde se očekává oficiální potvrzení diabla 4.

"S více než 500 artworky z Diabla, Diabla II, Diabla III a Diabla IV prezentuje tattoos kniha významná umělecká díla, to the byla vytvořena pro iconicke akgní RPG od Blizzard Entertainment a která celé generaci fanoušk no přn věnnř, pterciv"Stojí v anotaci knihy The Art of Diablo.

Překlep je practitionicky vyloučen, když jsou jmenovitě uvedeny všechny dosavadní díly série spolu s tím dosud neoznámeným. Knihu navíc připravil interní seniorní zaměstnanec Blizzardu, Robert Brooks.

Reklama na chystanou knihu The Art of Diablo prozradila přípravy čtvrtého dílu.

Blizzard actuálně čelí nepříjemnému problému, když zabředl do politické přestřelky o demonstracích v Hong-Kongu. Za zmínku o nich znemožnil profesionálnímu hráči vstup do oficiálních turnajů, což community nese dosti nelibě a dává to firm najevo. Poté, co Blizzard zrušil několik menších akcí, se spekulovalo o tom, že raději vynechá i letošní ročník BlizzConu. Ovšem pokud na něj má připraveno oznámení Diabla 4, pravděpodobně se not nestane. Aa se očekávat, že tattoos hra negativní hlasy přebije.

Je víceméně veřejným tajemstvím, Blizzard na Diablu IV už uadu let pracuje. Na povrch vypluly také informace tom, že už ho ukázal vlastním zaměstnancům. Fanoušci se na jeho oznámení těšili už na loňském BlizzConu, kde se následně dočkali velkého zklamání, když bylo představeno pouze nevalně působící Diablo Immortal's mobilní. Mimochodem také věc, za kterou to toto kultovní studio od komunity tvrdě schytalo.

Text text

[Celkem hlasu: 7 Prumer: 3.3]


Source link