Tuesday , April 7 2020
Home / czechrepublic / Aktualizace na MIUI 11 startuje již 22. října

Aktualizace na MIUI 11 startuje již 22. říjnaFacebooktwitterreddit "src =" http://dotekomanie.cz/wp-content/themes/Dotekomanie3/img/svg/reddit-ico.svg "class =" Shapecopy "src =" http://dotekomanie.cz/wp-content/themes/Dotekomanie3/img/svg/copy.svg "class =" Shape
Domů » Články » Aktualizace na MIUI 11 startuje již 22. října

V září jsme se dočkali oficiálního představení nadstavby MIUI 11, tedy finální verze, when přináší několik novinek, mezi kterými je například kompletní podpora tmavého vzhledu. Již nějakou dobu se objevují informace, when zařízení dostanou actualizaci na MIUI 11. Nyní nastal ale čas na rozšiřování actualizace.

MIUI 11

Hned na začátek je nutné upozornit, že verze nadstavby nekoresponduje nutně s novou verzí systému Android. Aktualizace na MIUI 11 neznamená, že musíte dostat actualizaci na Android 10. Zařízení může mít stále Android 9 Pie, jen s novější nadstavbou. Na druhou stranu Xiaomi se stará pečlivě, takže i nadstavba řeší některé funkce, případně častější actualizace opravují chyby.

informace o začátku actualizací na zařízení MIUI 11 pocházejí od indické pobočky společnosti Xiaomi. Na Twitteru došlo to zveřejnění celkem čtyř vln, v rámci který budou actualizována jednotlivá zařízení. První fáze startuje již zítra, přičemž se dočkalo několik modelů od Xiaomi a Redmi by Xiaomi.

Jak jste si všimli, zpravidla se jedná o mobily Redmi by Xiaomi, ale najdou se zde i zařízení Xiaomi. Jedná se více méně o seznam potvrzených zařízení s konkrétními termíny, kdy očekávat actualizaci. Je tedy možné, že další mobily dostanou v této době actualizaci, ale zatím nemáme nic potvrzené. Pokud jste již dostali actualizaci na MIUI 11, dejte vědět v komentářích.

Zdroj: androidpolice.com

twitterreddit "src =" http://dotekomanie.cz/wp-content/themes/Dotekomanie3/img/svg/reddit-ico.svg "class =" Shapecopy "src =" http://dotekomanie.cz/wp-content/themes/Dotekomanie3/img/svg/copy.svg "class =" Shape
Domů » Články » Aktualizace na MIUI 11 startuje již 22. října

advertisement

Samsung Galaxy Note10
Přemysl Vaculík "width =" 149 "height =" 150 "class =" photo

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a + dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.


Source link